Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok?

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem, nincs munkám. Olyan munkát ajánlottak, többen is ami átlagon felüli fizetést nyújt. Viszont a kapcsolatomba nem férne bele. Tobább kell tanulnom es valamibol elnem kell. Szóval ti a szerelmet vagy a jólétet választanátok?
2013. máj. 28. 14:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Jól sejtem, hogy a testedből élnél???
2013. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Én a férjemet választanám. De ha mondjuk külföldi munkáról lenne szó, akkor megpróbálnánk neki is találni valamit kint és jönne velem.
2013. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen jólét.
2013. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ mi az a munka?
2013. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Jólét, hiszen az nem szerelem amibe ez nem fér bele, muszáj bele férnie, muszáj közösen megoldanotok ha igazán szeretitek egymást, még ha nehéz is.
2013. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Előző voltam- lehet kicsit félreértelmeztem akkor a kérdést, de ha leírod konkrétan a dolgot, szívesen válaszolok konkrétan.
2013. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha lenne gyomrom ku@vának állni akkor a jólét.
2013. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mire célzol, de ha a testeddel való kereskedelemre, akkor biztos nem azt választanám. Mért adnád fel a kapcsolatodat a pénzért? Lehet, hogy sok pénzed lenne, de mire mennél vele, ha nem lenne már senkid? Ráadásul én biztos a tükörbe sem bírnék nézni...
2013. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Mivel nem tudom, miért nem fér bele a kapcsolatba, nem lehet okosat mondani.

Írd le, ez egy névtelen oldal, megteheted! Használd!

2013. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem hivatásos k*va lennék. Személyi asszisztens lennék és a munkaadó mást is akar. Termeszetesen rendes munkat szeretnek. De nem talalok.. nincsen. A tanulmanyaimhoz pedig kelleni fog a penz. Nem a luxus hianyzik az eletembol, hanem az alapveto dolgokra nincs penzem. Nem.nagykepusegbol, de a kulsom az egyenlore ami a gondtalan eletet biztositana..
2013. máj. 28. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!