Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok?

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem, nincs munkám. Olyan munkát ajánlottak, többen is ami átlagon felüli fizetést nyújt. Viszont a kapcsolatomba nem férne bele. Tobább kell tanulnom es valamibol elnem kell. Szóval ti a szerelmet vagy a jólétet választanátok?
2013. máj. 28. 14:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha a korábbi kapcsolataimból indulnék ki, a jólétet. Ha a mostani kapcsolatomból akkor a férjem választanám. Ő jelenti nekem a mindent, akkor is, ha szegények vagyunk. A legjobb barátom, társam, ő is nagyon kötődik hozzám, sosem hagynánk el egymást. Ha te nem érzel így a párod iránt, menj!
2013. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt csináltam, bár nekem nem volt párom. Nem nagy ügy, sokan úgy is ágyba bújnak a főnökükkel hogy ez nincs előre kikötve.
2013. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
Hívhatod személyi asszisztensnek, de ha a munkaköri leírásod része, hogy néha a főnököddel vagy bármelyik kliensével szexelned kell, ugyanolyan k. vagy, mint amelyik az út szélén áll...
2013. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
ha neked belefér erkölcsileg, ha úgy gondolod, hogy fogsz ennél jobb kapcsolatot is találni, ha lelkileg nem omlassz össze, ha nem lesz lelkiismeretfurdalásod akkor válaszd a jólétet.
2013. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem tenném. És nem a párkapcsolat miatt, hanem magam miatt.


Mindig van másik lehetőség. Mindig. Hogy sikerül-e azt a döntést meghozni, az más kérdés. Suliban halasztani lehet. Nem tudom, milyen munkát próbáltál már megpályázni, de én azt hiszem, előbb pucolnék wc-t, mint hogy hivatásos jelleggel pénzért szexeljek.


Jobb, ha tudod, hogy a prostitúció szélén állsz. Vagy most azt mondod, hogy nem, te mást akarsz, vagy elég kétes jövő vár rád. A testedre épített karrier olyan, mint egy lufi a kaktuszok közt. Bármikor kipukkanhat.

2013. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nekem is ez lenne a vegso megoldas, a parommal en is ugy vagyok hogy joban rosszban, de elnem kell valamibol!! de mibol?..
2013. máj. 28. 14:48
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

Tanulj tovább, és dolgozz diákmunkával. Ez a becsületes út.

Vagy lefeküdhetsz a főnököddel pénzért, de akkor legyél olyan becsületes, hogy szakítasz a pároddal. Ő fog jobban járni.

2013. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Rendes munkával is szűkösen jönnék ki, ha találnék. Nemhogy diákmunkával, még defficites is lenne...
2013. máj. 28. 15:01
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Ellentmondás van itt... A pároddal jóban-rosszban, de odadobnád egy ilyen "állásért"?


Nem "kell" továbbtanulnod, legalábbis ne kényszeresen ésa becsületed rovására csináld! Ha volt munkád az elmúlt 3 évben, akkor bejelntkezhetsz munkanélkülire, de valószínűleg a munkaügyi központba anélkül is bejelentkezhetsz. Miben vagy jó? Ha tudsz valamit kézimunkázni, eladhatod azt is. Vigyázhatsz gyerekekre, takaríthatsz magánházaknál (gazdag ember mindenhol van, és elég, ha egy helyen elégedettek veled, már megy is atelefonszámod a szomszédnak meg a sógornak).

2013. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Rendes munkával se jönnél ki??? Akkor meg lejjebb kell adni az igényeket. Ott a párod is, ha összerakjátok mindketten a kicsit, amit tudtok keresni, akkor ketten jobban kijöttök.
2013. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!