Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit adtok enni a családnak?...

Ti mit adtok enni a családnak? Ez természetes vagy csa nálunk hülye mindenki?

Figyelt kérdés
Elegem van! Borzasztó amit itt van. Sosincs normális étel itthon. Száraz kenyér esetleg margarin ebdére haa van egyáltalán valami összecsapott tészta. Húst nem eszek max. 3 havonta egyszer. Ha van fizetés akkor valami fagyi/csoki/gumicokor vagy megy alkoholra. Teljesen evés zavaros lettem, egyszer van kaja kb. a fizetés első hetében és akkor kényszeresen mindent enni akarok. Van rajtam pár kg felesleg nem olyan vészes 10kg tudjátok ,ami ettől a borzalmas étkezéstől kialakulhat. Utána nincs semmi és kibírhatatlan.
2013. máj. 29. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez kevés infó.

Hány éves vagy, kikből áll a család, kinek kellene főzni, bevásárolni, stb.?

2013. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
MEnnyi idos vagy?
2013. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
17, de most is iinkább kártyával hozatnak a mekiből kaját. Ajj nem tudom,h mit csináljak nem élet ez. Borzalom itt élni. Velem lenne a gond? Én normális gyerek akarok lenni.
2013. máj. 29. 15:40
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Külön élsz? Vagy szüleiddel? Nem mindegy, hogy te nem tudod beosztani vagy ők.. írhatnál bővebben
2013. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kártyával? De van pénzetek kajára vagy csak lusta csinálni anyukád? 17 évesen már te is tudnál kaját csinálni, amikor mekiből hoznak enni kérd el a rád eső pénzt és vegyél normális kaját aztán főzz valamit.
2013. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csinálnék kaját,ha lenne miből. Nem tudom milyen kártya nincs sok beleszólásom nem hhajlanóak megebszélni ezt velem. Persze ha rámutatok a problémára akkor is fontosabb a büszkeség mint a javulás.Gázunk sincs csak egy félig rossz mikronk van. Teljesen tönkre tezsik az életem és ha van egy kis pénzem képesek kilopni a pénztárcámból a seggemből is kihalásszák. Hogy költöznék el 17 évesen,rokonhoz sem tudok menni. Szükségem van egy értelmes nevelő családra. Mert jelenleg nekem kell őket nevelni! Apám iszik képes úgy elmenni kocsmázni,hogy nincs itthon semmi. Anyám meg szimpán buta és van most egy nyomorék csávója,aki cseszegeti. Mindig ölik egymást. ÁÁ nem bírom.
2013. máj. 29. 15:49
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer beszéltem egy roma-csajjal. Akkor még "oláh-cigánynak" neveztük őket.

Azt mondta, náluk az a szokás, hogy amikor a rokonságból valaki pénzhez jut, akkor az egész rokonság, amíg abból a pénzből futja, eszik-iszik-örül-danol-táncol = vígan él, amikor a pénz elfogyott, mindenki hazamegy, és megpróbál úgy élni, hogy a legközelebbi dínom-dánomig valahogy kihúzza a családjával együtt.

Ez náluk ezeréves hagyomány, mindenki így él.


Persze nem azt mondom, hogy a kérdező is ehhez a népcsoporthoz tartozik, de meglehet, hogy a családon belüli szokások egyeznek ezzel.

Ilyen esetben sokat tenni nem nagyon lehet!

2013. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha van egy kis pénzed dugd el jól, és vegyél magadnak boltban olyan kaját, amit mikróban meg lehet csinálni. Amúgy meg simán mehetnél a családsegítőbe ezzel. Suliba jársz? Miért nem mész menzára? Azért ott heti egyszer van hús, ha nem többször!
2013. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma,irigyem őket legalább náluk családi összetartás van! Itt csak a saját apám ver el részegen. Mit lehet így csinálni?
2013. máj. 29. 15:56
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Gyamhatosag! Apuka van, anyuka is, de barat stb., tehat hivatalosan tudsz segitseget kerni, ott kapsz hasznos tanacsot!
2013. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!