Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny?

Figyelt kérdés
Kicsit gyerekes a sztori, előre szólok. Van egy srác, aki össze akart velem jönni, azt mondta nem érti mivel, de nagyon megfogtam. Erre ilyeneket írkált, hogy nekem fogynom kéne. Meg én nem járok strandra, mert nem szeretek. Itt volt nálunk, és a szüleimmel és a tesómmal elment a fürdőbe, de előtte még azt írta (nem mondta a szemembe), hogy menjek már én is, ne legyek már ilyen unalmas. Sokszor össze is vesztünk, de mostanában nagyon bunkó. És ha én nem keresem pár napig, azzal jön, hogy én sosem keresem, legutóbb is ez volt, holott ő volt az, aki nem válaszolt az utolsó üzimre. Na mindegy, elég zavaros a sztori. Voltam egy osztálybulin a napokban, és kitettem fb-ra profilképemnek egy képet, amin két pasi osztálytársammal vagyok, ő meg kedvelte és aláírta, hogy "klassz kép...;)". Azt hozzáteszem, hogy eddig egy képemhez sem szólt hozzá, és nem is kedvelte még egyiket sem. Lehet, hogy féltékeny? Most egy pár napja megint nem beszélünk, de igazából nem is hiányzik.

2012. aug. 26. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bunko es nem is hianyzik ne torodj vele...
2012. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A barátnőm is ezt mondta, és nem is foglalkozom vele, én biztos nem fogom keresni, de azért az "jól esik", ha féltékeny :)
2012. aug. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!