Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a fura szitu? A srác...

Mi ez a fura szitu? A srác feszegeti a határait, barátom meg féltékeny? Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, barátom 22, az öccse pedig 17.

4hónapja járunk, és mostanság már egymásnál alszunk, nemrég töltöttem náluk 3napot.

Az öccse aranyos, jófej, jól kijöttem vele amióta megismertem.


De a srác egyre jobban oldódik, és rengeteget beszélget velem, és észrevettem hogy olykor zavarba ejtően sokat bámul, rajtam felejti a szemét, ha valami tetszik nekem, ő is kedveli hirtelen, és minden dologgal imponálni akar, amiről tudja hogy szeretem.

Ez eddig nem is baj, mert kedves vagyok vele, de nem félreérthetően kedves, mivel ő a szememben egy családtag, szóval értitek, az a tipikus "kissrác".

Szóval én ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, de az érdekes része ezután jön:


3asban társasoztunk minap, és a srác sokat pártfogol, plusz olykor közel hajol hozzám, bámul stb. Ezzel sem foglalkoztam, DE: barátom tegnap szóvá tette a következő képpen: "amikor az asztalnál ültünk észrevettem, hogy öcsém bámul téged...meg mindenben leutánoz téged, meg ad a szavadra, és jófejkedik, meg csüng a szavaidon"

Mivel ez elég fura szitu volt, rákérdeztem:

én: "ez baj? csípem, tök jófej. vagy ez zavar téged?"


erre ő. "Jaaa, nem, jó hogy elvagytok"

és az elmúlt 3napban barátom ezt 4x tette szóvá, hogy az öccse milyen... komolyan nem értem...ahogyan mondja, olyan lekezelő olyan fura a hangja. FÉLTÉKENY LENNE??? O.o


Ma 3an utaztunk a vonaton, barátom oldalról bámult az öccse meg szemből, barátomnak is feltünt ilyenkor magához húz, és puszilgat mégjobban... esküszöm már zavarban voltam.


Erre az öccse elővett egy játékot, amiről tudja hogy engem leköt, mert ügyesnek tartom benne, és azzal kezdett menőzni, erre barátom oldalra nézett, és csak akkor mosolygott, ha én szépen néztem rá.


Pénteken megyek hozzájuk, és mivel barátomnak d.u. még dolga van, az öccse felajnálotta, hogy eljön elém a suliból, (ez is érdekes, mert sokat kell utaznia ezért hogy elém jöjjön) és mondta, hogy cseréljünk számot, nehogy elkerüljük egymást pénteken. Erre barátom olyan furán nézett....mint aki keresztülnéz a saját öccsén.

Meg tesója mostanság azt csinálja, hogy leáll velem kettesben dumálni mihelyt a bátyja lelép kicsit, és egyből félrehív+mutogatja a cuccait stb.

Meg mondta az öccse, hogy majd küld nekem üziben egy videot kiváncsi a véleményemre. erre barátom az öccsének: "jól van már, nem kell okoskodni, minek kell most ez?"


Mikor kettesben maradtunk ismét szóvá tette, hogy az öccse milyen velem... KOMOLYAN MI EZ AZ EGÉSZ??? azt mondja őt nem zavarja, akkor miért teszi mindig szóvá, mibaja? féltékeny a saját tesójára??? nem értem...


plusz a srác miért lett hirtelen ilyen? anyumnak elmeséltem ezeket, szerinte tetszek a kis srácnak, és barátomnak meg ez feltünt és féltékeny.


Istenem most mi ez a szitu? esküszöm ez nekem kellemetlen.


2013. jún. 4. 17:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

"Halál szerelmes beléd, te meg adod alá a lovat, és teszed a hülyét, mintha nem értenéd mi folyik itt."


Pontosan ez történik.


A kisgyerek rád van izgulva, ezt te is tudod, és a pasid is tudja. A pasid féltékeny, ezt is tudod, de valamiért azt akarod, hogy mondja ki, mert addig eljátszod a szende királylányt.


Mondd meg a kicsinek, hogy nagyon kedveled, mint barátot, de csak ennyi lesz köztetek. Vagy próbálj meg neki segíteni barátnőt találni, talán abból levágja, hogy nem fogtok összejönni.

2013. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es. Szerintem is. Inkább mint a 14 évesek. Így már érthető miért tartja szimpatikusabbnak a 17 éves öcsit, mint a 22 éves barátját, aki valljuk be szintén fiatalka egy 20 éveshez.
2013. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem áll a kérdező egy 20 éves szintjén de ő ezt úgysem fogja beismerni soha sem. Mint ahogy azt sem hogy ő adja a lovat az öcsike alá. A barátja érthető hogy féltékeny szerintem senkinek sem tetszene ha az orra előtt akarnák felszedni a párját, akárki is az. És szerintem is bejön ez a kérdezőnek de nem fog sokáig tartani, előbb-utóbb öcsike jobban is ki fogja mutatni hogy bejön neki és akkor a kérdező örülhet hogy okozott egy szép családi balhét.
2013. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy tetszel a kissrácnak. Valahogy koptassátok le mert negkeserítheti a kapcsolatotokat és feszültséget okoz a két testvér között is. A kissráccal legyél barátságos de távolságtartó!
2013. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Légyszíves,nőj fel,mondd el a barátodnak,hogy őt szereted és semmit nem akarsz az öccsétől,aztán kisöcsit szépen állítsd le a barátod szeme láttára.Egyenesen közölni kell vele,hogy köztetek soha semmi nem lehet,mert Neked ő csak egy barát.Nincs ebben semmi bonyolult.Szerintem...

2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire naiv. Tetszel az öcsinek és adod is alá a lovat. Húzd meg a határokat,ne vonulj vele félre mindig készségesen és ne értetlenkedjél,hogy vajon miért zavarja ez a pasidat.

22L

2013. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Kétszer estem ebbe a helyzetbe, hogy a tesóval nem voltam eléggé távolságtartó. Nem csak bunkózás meg hűdejófejség van, hanem az arany középút is.

Másodjára így oldottam meg:

Olyanokat mondtam a sógorkámnak: Olyan jó lenne, ha az én öcsém is lennél. De akkor nem lehetnék a bátyáddal...

Fú, de jó lett volna, ha ennyi idősen ezt meg tudtam volna csinálni.

Nem kell az arcába mondani a csúf valóságot, de éreztetni kell, hogy te csak azért vagy itt mert a párod a bátyja.

Csúnya vége lesz, ha ezt nem rendezed le te!

2013. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
30%

Ha tetszel a srácnak, minden, amit csinálsz, az neki egy JEL. Rengetegszer kellett úgy megszakítanom kapcsolatot fiú ismerőseimmel, hogy egyszerűen kedves voltam velük, ők meg azt hitték, jeleket adok és rám kattantak. Amióta pedig barátom van, ha kell, feláldozom a jó modort és akár beszólok valakinek, nehogy kikezdjen velem, mert nekem lenne tőle bűntudatom.


A pasid meg szedje össze magát és közölje az öccsével, hogy ez így nem működik. Nem értem, mi a frászért neked szól, ha az öccse rád mászik, nekik kellene ezt elintézni. Azt várja, hogy te beszélj az öccsével? Urológushoz is elküld majd maga helyett?

2013. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Neked kellene leállítanod a kissrácot, gyakorlatilag zaklat a bátyja orra előtt.
2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Nálam kevésbé senki sem ért az emberi kapcsolatokhoz, de ez a helyzet nekem is egyértelmű, ezért én sem tudom elhinni, hogy nem érted, mi folyik itt. Ha látod, hogy valaki szégyentelenül üldöz a vonzalmával annak ellenére, hogy van párod, igenis légy bunkó. Nem kell mindenkivel barátkozni. Ha köszönésképpen megfogná a fenekedet, hátrafordulnál és mosolyognál, mert te egy kedves ember vagy, és mosod kezeidet, ha bárki félreérti?
2013. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!