Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a fura szitu? A srác...

Mi ez a fura szitu? A srác feszegeti a határait, barátom meg féltékeny? Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, barátom 22, az öccse pedig 17.

4hónapja járunk, és mostanság már egymásnál alszunk, nemrég töltöttem náluk 3napot.

Az öccse aranyos, jófej, jól kijöttem vele amióta megismertem.


De a srác egyre jobban oldódik, és rengeteget beszélget velem, és észrevettem hogy olykor zavarba ejtően sokat bámul, rajtam felejti a szemét, ha valami tetszik nekem, ő is kedveli hirtelen, és minden dologgal imponálni akar, amiről tudja hogy szeretem.

Ez eddig nem is baj, mert kedves vagyok vele, de nem félreérthetően kedves, mivel ő a szememben egy családtag, szóval értitek, az a tipikus "kissrác".

Szóval én ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, de az érdekes része ezután jön:


3asban társasoztunk minap, és a srác sokat pártfogol, plusz olykor közel hajol hozzám, bámul stb. Ezzel sem foglalkoztam, DE: barátom tegnap szóvá tette a következő képpen: "amikor az asztalnál ültünk észrevettem, hogy öcsém bámul téged...meg mindenben leutánoz téged, meg ad a szavadra, és jófejkedik, meg csüng a szavaidon"

Mivel ez elég fura szitu volt, rákérdeztem:

én: "ez baj? csípem, tök jófej. vagy ez zavar téged?"


erre ő. "Jaaa, nem, jó hogy elvagytok"

és az elmúlt 3napban barátom ezt 4x tette szóvá, hogy az öccse milyen... komolyan nem értem...ahogyan mondja, olyan lekezelő olyan fura a hangja. FÉLTÉKENY LENNE??? O.o


Ma 3an utaztunk a vonaton, barátom oldalról bámult az öccse meg szemből, barátomnak is feltünt ilyenkor magához húz, és puszilgat mégjobban... esküszöm már zavarban voltam.


Erre az öccse elővett egy játékot, amiről tudja hogy engem leköt, mert ügyesnek tartom benne, és azzal kezdett menőzni, erre barátom oldalra nézett, és csak akkor mosolygott, ha én szépen néztem rá.


Pénteken megyek hozzájuk, és mivel barátomnak d.u. még dolga van, az öccse felajnálotta, hogy eljön elém a suliból, (ez is érdekes, mert sokat kell utaznia ezért hogy elém jöjjön) és mondta, hogy cseréljünk számot, nehogy elkerüljük egymást pénteken. Erre barátom olyan furán nézett....mint aki keresztülnéz a saját öccsén.

Meg tesója mostanság azt csinálja, hogy leáll velem kettesben dumálni mihelyt a bátyja lelép kicsit, és egyből félrehív+mutogatja a cuccait stb.

Meg mondta az öccse, hogy majd küld nekem üziben egy videot kiváncsi a véleményemre. erre barátom az öccsének: "jól van már, nem kell okoskodni, minek kell most ez?"


Mikor kettesben maradtunk ismét szóvá tette, hogy az öccse milyen velem... KOMOLYAN MI EZ AZ EGÉSZ??? azt mondja őt nem zavarja, akkor miért teszi mindig szóvá, mibaja? féltékeny a saját tesójára??? nem értem...


plusz a srác miért lett hirtelen ilyen? anyumnak elmeséltem ezeket, szerinte tetszek a kis srácnak, és barátomnak meg ez feltünt és féltékeny.


Istenem most mi ez a szitu? esküszöm ez nekem kellemetlen.


2013. jún. 4. 17:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Bazira hízeleg neked, hogy bejössz mindkettőnek, mi?


Biztos előttük is teszed a fejed naphosszat.


Undorító a stílusod.

2013. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Te most tetted, vagy tényleg ilyen hülye vagy? :D
2013. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

nos, azoknak, akik eddig szídtak, hogy én vagyok a hülye és teszem a hyülét elmondom a legújabb tényállást:


barátomnál kerek perec rákérdeztem, hogy zavarja-e hogy az öccsével megyek pénteken hozzájuk


erre ez volt a válasz "Dehogyis! örülök, hogy jól kijöttök, tetszik, hogy ennyire kedvelitek egymást"


NA KI ÉRTI MÁR EZT, mondom ez már érdekes... ezek szerint mégsem féltékeny, szóval probléma egy szál se. mivel ha valami baja lenne szólt volna és kész. de mivel nem szólt, így semmin sem változtatok mert nincs semmi baj, és ennyi

2013. jún. 5. 00:18
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem változtatsz, mert tetszik, hogy rád van izgulva a kisgyerek.
2013. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az első pillanatban még azt hittem, panaszkodsz, csak roppant tapasztalatlan vagy, azért nem esett le neked, hogy a párod öccse beléd van zúgva... de a kommentjeidet olvasva egyre inkább az az érzésem, te dicsekszel, amiért két pasi is ugrál körülötted.
2013. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Kérdező, ne már. Nem vagyok sem pszichológus, nem vagyok a kapcsolatok szekértője sem, révén, hogy eddig 3 barátnőm volt életem 26 éve alatt.

De annyit mondhatok, hogy a srác azt várja, hogy kiállj mellette!

Többieknek is üzenem, hogy a Kérdező okosabn ám, mint amilyennek feltünteti magát. Nézzétek meg: nem azt kérdezte meg a barátjától, hogy van-e gondja azzal, hogy az öccse feltűnően sok időt akar vele kettesben tölteni, és erre igent mond a csaj. Hanem csak azt, hogy zavarja-e, hogy együtt mennek haza a busztól! Szegény srác, most erre mit lehet mondani? Épeszű embert nyilván nem zavar, ha a testvérével megy el hozzájuk a barátnője:D

Tehát Kérdező igenis nagyon élvezi ezt a heéyzetet, és ami még rosszabb, vissza is él vele. Kérdező, rövidesen állást kell foglalnod, akármennyire is irtózol tőle, hogy az egyik hódolódat elveszítsd. Mert a barátod egy ideig tűr és nyel. De aztán robanni fog.

Vagy szakíts vele és akkor kedvedre kavargathatsz öcsikével, vagy nyíltan mondd el öcsikének, hogy:

"Ide figyelj Józsi! Szeretném veled tisztázni, hogy én a bátyád barátnője vagyok. Őt szeretem, és vele akarok lenni. Kérlek szépen tartsd ezt tiszteletben és ne hozz engem kellemetlen helyzetbe, ne élj vissza a kedvességemmel. Nagyon szívesen beszélgetek veled továbbra is, mert értelmes és jófej embernek tartalak. De kérlek mindig tartsd észben amiket az előbb mondtam."

Ennyi. Nem volt bunkó, nem volt lenéző. Csak elmondtad a tényeket. Nyilván szomorú lesz. De ne csábulj el, ne kezdd el ölelgetni, mert akkor nem lehet komolyan venni, amiket 10 mp-el előbb mondtál.

Szerintem vagy megcsinálod ezt, vagy BORÍTÉKOLHATÓ, hogy beláható időn belül tönkremegy a kapcsolatotok. Ami egy dolog, de a barátod és az öccse közötti viszonyt is megmérgezed. Tisztázd a határokat, akkor mindenki ahhoz tudja magát tartani, nem lesz zavarosban halászás.

2013. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan tetszel a kissrácnak, és a barátodat nyilvnvalóan állatira zavarja. De egyszerűen nem fogja magát megalázni azzal, hogy még ki is mondja előtted, hogy a 17 éves öccsében konkurenciát lát. Ezt ne várd már el egy 22 éves, "aligépphogy" felnőttkorba lépett pasitól!!! Finoman szóvát eszi, jelzi neked, hogy ez nem oké, de hiába próbálod szembesíteni vele, nem fog színt vallani, amíg egész komoly botrány nem lesz az egészből.


Nem tudom, hogy a szíved mélyén tisztában vagy-e vele, hogy Te generálod az egészet.


De akárhogy is: meg kell tanulnod, hogy egy nő hogy tud úgy barátságos lenni, hogy pontosan meghúzza a határokat, amiket szigorúan betart. Te a tudatalattiddal, a mozdulataiddal, az arckifejezéseddel, a félszavaiddal folyamatosan flörtölsz az öccsel, és nem húztál meg semmilyen határt. Lehet, hogy nem tudatos, de ezt tetted. És most már nagyon nehéz lesz kimászni belőle (ha ugyan ki akarsz). Tudod, hasonlattal élve: ha a kutyát egyszer az ágyadba engedted, akkor elég nehéz lenevelni róla, hogy minden este bemásszon melléd.


Valószínűleg ez a vonat már elment, de legközelebb lehet, hogy kicsit értelmesebben fogsz hozzá az egészhez.

2013. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

erre mondják azt, hogy a párkapcsolat felnőtteknek való.


3 gyerek ne akarjon párkapcsolatosdit játszani mert csak baj lesz belőle...

2013. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ez a hangsúlyozás, hogy milyen jól kijöttök az öccsével, kicsit passzív-agresszíven hangzik, de akkor is egyértelmű, de te annyira erőlködsz, hogy szó szerint vedd, mint aki megerőszakol egy eszméletlen lányt, aztán azzal védekezik, hogy de hát nem mondott nemet...
2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
És az se ok, hogy egy 17 évessel foglalkozik. Annyi 25-30-as helyes rendes srác van, nem igaz, hogy egy 20 éves lány egy 17 éves gyerekkel flörtölget, kavargat. Ezek szerint tetszik neki, de saját magának se meri bevallani.
2013. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!