Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális, hogy elveszik...

Ez így normális, hogy elveszik a kulcsaimat? Mert most már kezd nagyon elegem lenni ebből.

Figyelt kérdés
Másfél éve volt egy rossz időszakom amikor csúszós pályára mentem idegesen kocsival, balesetem volt és meghaltam de visszahoztak. Miután kikerültem a kórházból rögtön autóba ültem mert szeretem a rallyt és az autókat. A barátnőm és az anyám szerint ezt egy második esélynek kellene tekintenem amit meg kell becsülni és amikir megtaláljak a kulcsot simán elveszik, hogy ne vezessek. Ilyet nem lehet. Eddig csak úgy ledobtam ahol kedvem volt de most már mindig magamnál kell hordani mert képesek nem vissza adni. Mit képzelnek magukról? Felnőtt vagyok már, nem tizenéves, tudom hogy mit csinálok. Hogyan állítsam le őket?
2013. jún. 7. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha féltenek,ha nem,ne bánjanak már veled úgy,mint egy óvodással. Legalábbis engem ez rohadtul idegesítene. Megértem,hogy féltenek,de hozzáértő szakemberek is azt mondják,baleset után muszáj újra volán mögé ülni...

Próbálj meg beszélni velük,hogy értékeled,hogy szeretnek és féltenek,de te már felnőtt ember vagy és emiatt,ha mégegyszer elveszik a kulcsodat,kivered a balhét:D

2013. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!