Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy birjak ki tobb hetet az...

Hogy birjak ki tobb hetet az anyosommal?

Figyelt kérdés

Kulfoldon lakunk, a teli szunetben jon az anyosom latogatoba. Ki nem allhatom a not, de mivel elsosorban az unokaja miatt jon kenyteln leszek elviselni. Makacs, onfeju, mindenkit manipulalni akar, amit o mond annak ugy kell lennie.Kicsit dramakiralyno is. Legutobb mikor osszevesztem vele (szinten ram akart eroltetni valamit) mondtam hogy, nem koszonom, mi mar a ferjemmel megbeszeltuk hogy fogjuk csinalni elkezdett sirni, hiszteriazni es a fejemhez vagta hogy tonkreteszem a gyereke eletet. Azota sem tudom elfelejteni. A ferjem mar kezd felkesziteni, ha itt lesz, mindenre bologassak, es hagyjam ra de konyorgom, a sajat hazamban miert kenne akarkinek is behodolni? Foleg a hazassagunkba es a gyereknevelesbe szol bele. Depresszios es iszik is neha. Nem akarok veszekedni, foleg a ferjemmel osszeveszni de a sajat anyamnak nem hagyom hogy beleszoljon az eletunkbe, nem is teszi. Egyszeruen nem birja elfogadni hogy ebben a csaladban en vagyok a "No. 1" no es nem o. Az a baj hogy baratnom sincs itt mert nemreg koltoztunk ki, senkihez nem tudok atmenni par orara ha eltorne a mecses. Probalom ugy felfogni az egeszet hogy o ilyen es nem tudok mit csinali hogy megvaltozzon, de semmi mikor beleszol a gyereknevelesbe le tudnam tepni a fejet.

Legyszi segitsetek!


2009. okt. 9. 15:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni hogy 3 hetig lesz itt.
2009. okt. 9. 15:50
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Hol laksz?
2009. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nemetorszag
2009. okt. 9. 15:55
 4/16 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam, 2 hetig lesz itt
2009. okt. 9. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Úristen részvétem!Szerintem nem fogod kibírni!Még 2 napot sem vele,nemhogy 2 hetet.Nem tudnátok ezt a dolgot megoldani,úgyhogy ti mennétek de csak párnapra?Vagy Ő jön párnapra:)
2009. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
részvétem. a férjed is otthon lesz akkor, vagy dolgozik, tehát hármasban lesztek csak? én nem bírnék ki még egy teljes napot sem... próbálj mozgalmas programokat szervezni, hogy ne otthon üljetek bezárva, és inkább a gyermekednek szervezz, hogy ő érezze jól magát és ne az anyós körül forogjon minden.
2009. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is probald meg `edzeni` magad, es probalj meg higgadtan hozzaallni. Ha gond van, akkor menj el egyet setalni.

Az elso par napban ugyis kialakul ,h mikor mit fog csinalni, igy a kritikusabb orakra szervezhetsz programot, pl menj akkor bevasarolni.

2 het nem a vilag, bar en is bajban lennek...de gondolj arra,h lehetne ennel rosszabb is.

2009. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Örülj hogy csak két hét.
2009. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak par nap, a 2 het az 2 het lesz. A ferjem itthon lesz hal'istennek. A baj az, hogy aposom nem jon vele, nem tud elszabadulni a munkaja miatt, pedig o le tudna loni valamennyire. Ajjaj..

Meg valakinek valami otlete?

2009. okt. 9. 16:07
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát két hétig csak kibirod, hogy bólogatsz, igazán sokat nem jelent, hogy mit mond - te csak csinálj mindent úgy,ahogy szoktad, de ne vitatkozz. Ha beleszól, az kit érdekel, ö beszéljen, te meg oda se hallgass.


Ha veszekedés lesz, akkor csak te leszel egyre idegesebb, ha meg átmenö rendszerre kapcsolod a füledet, könnyebben átesel rajta.

Ha végképp nem birod, menj el "bevásárolni" vagy "ügyintézni", nem kell, hogy tényleg ugy legyen, de egy kicsit meg tudsz töle szabadulni.

2009. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!