Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy birjak ki tobb hetet az...

Hogy birjak ki tobb hetet az anyosommal?

Figyelt kérdés

Kulfoldon lakunk, a teli szunetben jon az anyosom latogatoba. Ki nem allhatom a not, de mivel elsosorban az unokaja miatt jon kenyteln leszek elviselni. Makacs, onfeju, mindenkit manipulalni akar, amit o mond annak ugy kell lennie.Kicsit dramakiralyno is. Legutobb mikor osszevesztem vele (szinten ram akart eroltetni valamit) mondtam hogy, nem koszonom, mi mar a ferjemmel megbeszeltuk hogy fogjuk csinalni elkezdett sirni, hiszteriazni es a fejemhez vagta hogy tonkreteszem a gyereke eletet. Azota sem tudom elfelejteni. A ferjem mar kezd felkesziteni, ha itt lesz, mindenre bologassak, es hagyjam ra de konyorgom, a sajat hazamban miert kenne akarkinek is behodolni? Foleg a hazassagunkba es a gyereknevelesbe szol bele. Depresszios es iszik is neha. Nem akarok veszekedni, foleg a ferjemmel osszeveszni de a sajat anyamnak nem hagyom hogy beleszoljon az eletunkbe, nem is teszi. Egyszeruen nem birja elfogadni hogy ebben a csaladban en vagyok a "No. 1" no es nem o. Az a baj hogy baratnom sincs itt mert nemreg koltoztunk ki, senkihez nem tudok atmenni par orara ha eltorne a mecses. Probalom ugy felfogni az egeszet hogy o ilyen es nem tudok mit csinali hogy megvaltozzon, de semmi mikor beleszol a gyereknevelesbe le tudnam tepni a fejet.

Legyszi segitsetek!


2009. okt. 9. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mutassa meg a férjed neki a környéket, ahol laktok. Bizotsan érdekli, mit lehet arrafelé látni, csinálni, akár ezt lehet több napon is.

Kérd meg, hogy vigyázzon a gyerekre, ameddig te elmész vásárolni, vagy találj ki olyan programot, amit szoktál csinálni, de most egyedül szeretnéd.

2009. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk az apám szokta a férjemet kikészíteni,de megtanulta :"igen apuka,persze apuka,úgy lesz apuka"Kutyát nem érdekli mit mond,pedig mi hat évig éltünk a szüleimmel.Bocs azért amit most mondok(nyalj be keresztcsontig,hogy boldog legyen,a többi meg levan sz..a.
2009. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
De ha valaki nem benyalós,és kiáll az igazáért.Nem mindenkinek megy könnyen becsukom fülem többire meg sz@rokrá!Mert engem ha megbántanak akkor kiállok az igazamért vagyok is olyan is a családba.De akkor is inkább gyötörjön hetekig az,hogy hagytam magam megalázni?
2009. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát már bocsi, lehet, hogy nem fog tetszeni, amit írni fogok, de egyet tudsz csinálni: ráhagyod és nem foglalkozol azzal amit mond. Nem csinálod úgy, ahogy mondja, de nem állsz le vele veszekedni, mert magadnak keseríted meg a két hetet. Márcsak azért is ki lehet bírni, mert ettől sokkal rosszabb helyzetben vannak emberek, akik nem csak 2 hétre kénytelenek elviselni egy olyan embert akit nem szeretnek, hanem sokkal hosszabb időre. Én pl. a volt anyósommal 10 évig éltem egy házban, pedig tőle rosszindulatúbbat nehezen lehet elképzelni. A mostani sokkal jobb, bár vele sem laknék, laktam 5 hónapot, első héten azzal jött, hogy anyám ne jöjjön minden nap az unokáját látogatni. Úgyhogy megadta az alaphangot. Szóval nem egyszerű, de ki kell bírni.
2009. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Aszt irtad letudnad tepni a felyet. Tedd aszt....OK. Tudom milyen .A nyari hosegben az en gyerekem hosszu nadragban puloverben volt nehogy magfazzon a gyerek. O nala nyaralt.A fiat szereted o miatta kifogodd birni ... Itt panaszkodhatsz majd vigasztalunk.
2009. okt. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kedves kérdező! tudom, hogy a kérdés már régi, de mi történt amikor eljött hozzátok?
2010. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!