Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék kisbabával...

Hova mehetnék kisbabával ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyámmal lakom a 9 hónapos babámmal, de már nem bírom, abba is beleköt hogyan veszek levegöt, mindenért ordít, kikészít idegileg. Van sok gondja azért ilyen, de erre nem az a megoldás, hogy üvölt, megcsip, megtép (pl. Azért mert nem nyitottam ki az ablakot).Az sem érdekli, hogy nem tud aludni a baba, mert felordibálja. Mindenre az a válasza, hogy az ö háza, örüljek, hogy megtür. A párommal nem tudok összeköltözni, alkalmi munkái vannak csak és az én gyesemböl se tudunk kivenni albérletet. viszont nekem ebböl már elegem van, nyugodt légkörre van szükségünk, nem erre. Vannak más problémák is, ami miatt el akarok menni, de ezt most nem fejtem ki.

Gondoltam az anyaotthonra, mint megoldás, de nem tudom oda mehetnénk-e?


2013. jún. 13. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz rossz a babának, nyugi. A legtöbb baba szereti, ritka az, hogy valaki nem bírja. Az első pár napban lehet sírós, de megszokja. Olyan szokott lenni, hogy haza kell hozni a délutáni alvásnál, mert nem hagyja a többieket aludni maximum.
2013. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor valószínü az lesz, hogy megprobálkozunk a bölcsivel. Köszönöm!
2013. jún. 13. 13:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltatok anyaotthonra, de gondoltatok családok átmeneti otthonára? Jelenleg mi is itt élünk, mert anyagilag tönkrementünk. Itt csak havi 5800 Ft/fő a téritési díj. Saját szoba van, saját wc-vel. A zuhanyzó igaz közös,és a konyha is, és az egész család egy szobában van, de a híd aljánál még mindig jobb. Oda a párod is mehetne, azért családi otthon. 1 évig lehetsz itt, annyi idő alatt össze lehet szedni magad. Igaz, nincs nyugalom, és csend itt sem, és mindenki tud mindent, mindenkiről, és vannak szabályok, de mindennek van rossz oldala is. Én próbálom a jó oldalát nézni, hamarosan úgyis kiköltözünk innen. Ahogy hallom, az iskolaidő végén sokan kimennek, és van akinek akkor jár le az hosszabbítása (mert tanév végéig nem tesznek ki akkor sem, ha lejárt az éved), úgyhogy talán most lenne a legalkalmasabb utánajárnod. Persze minden otthon más. Itt önellátóak a családok, mindent magunknak kell megvenni. De ahogy hallom, van olyan is, ahol napi 3, gyereknek napi 5 étkezést is biztositanak. És persze nem csak ebben térnek el egymástól.

Ha olyan rossz otthon, akkor érdemes kipróbálni. Ha érdekel akár itt, akár privátban válaszolok a kérdéseidre.

2013. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

itt nézelődj, nem tudom helyileg hol laksz, de hívj fel párat.

2013. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsibe csak akkor járhat ha van munkád.
2013. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!