Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok túlzásnak, hogy...

Nem tartjátok túlzásnak, hogy egyesek már egy általános iskolás ballagásból is akkora bulit csinálnak, mint egy lagzi?

Figyelt kérdés
Nálunk annyi volt anno az ünnepség, hogy szüleimmel megettünk egy fagyit utána. Más meg egész rokonságot meghívva dáridózik, eszem-iszom stb.
2013. jún. 14. 17:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem láttam még olyant ahol lagzi szintű buli volt. Ha van ilyen akkor igen az.
2013. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%

Miért lenne túlzás?


Ha úgy vesszük a ballagással a gyerek megtett egy lépést a nagybetűs ÉLET felé.

2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Mi sem csináltunk nagy bulit belőle. Közeli családtagot lettek meghívva, ballagás után eljöttünk ide, sütizés meg minden megvolt és mindenki ment a dolgára.

A gimis ballagásom sem volt nagy cucc. Egy szabadtéri étterembe mentünk ahol bográcsban készült kaját ettünk, majd utána egy rövid beszélgetés és mindenki lépett a dolgára. Mi inkább az érettségimet ünnepeltük meg, akkor étteremből rendeltünk kaját, rokonok, barátok mindenki itt volt akik fontosabbak voltak nekem, és ennyi, abból sem csináltunk túl nagy bulit, de mi inkább arra fektettük a hangsúlyt.

2013. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha a szüleid csak egy fagyit tudtak venni a ballagásodra akkor nem vagy annyira fontos nekik.
2013. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos olyan helyen lakunk, hogy a lakásból rálátunk a város egyik legnagyobb cigánytelepére.

Na ők aztán rendesen megünneplik, ha valamelyik gyerek (felnőtt...) elballag általánosból.

Érdekes, érettségiző diákot még nem láttam feléjük.

2013. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Anno nekem egy ebéd volt megtartva,szűk családi körben.Szerintem felesleges manapság amit csinálnak egy 14-5 éves gyereknek.Legjobban az akaszt ki amikor vagy pénzel tömik tele a gyerek zsebét vagy olyan értékű ajándékot adnak neki amiből más család 3 hétig él.
2013. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Hú megtett egy nagy lépést az életbe, elvégezte a 8 elemit, aztán az nagy dolog ám.
2013. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
Mi egy éttermet kibéreltünk,volt 25 családtag. Eszemiszom volt igen :D az utolsó vendég fél8kor ment el (délben kezdtünk) Szerintem nincs ezzel semmi baj,mert osztálytársaim 80%a ilyenen vett részt
2013. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
49%
Nekem mindkét ballagásomon nagyjából 60 fő volt jelen, és ez mondhatni a szűk család. Nem, egyáltalán nem éreztük túlzásnak ezt, hisz egy egyszerű névnapra is összehozzuk így a családot, pedig egy névnap sokkal kisebb dolog, mint egy ballagás. Nagy a kert, nagy a család, nagy az esemény, biztos vagyok benne, hogy a diplomaosztóm után is legalább ekkora "lakodalmat" fogunk tartani. Bár lassan az igazi lagzi is készülőben van. :)
2013. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartom túlzásnak. Mindenki akkora banzájt csap, amekkorát szeretne és olyan indokkal, amilyennel szeretné. Ha ez az általános iskolás ballagás, akkor az.

Mondom ezt úgy, hogy egyébként nekem egyáltalán nem volt ballagásom, és a mi családunkban senkinek. Csak gimiből.

2013. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!