Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim 31éves de nagyon...

A pasim 31éves de nagyon komolytalan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 09:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Csak enni és aludni jár haza.
2013. jún. 16. 10:35
 12/22 anonim ***** válasza:
Szóval (attól függetlenül, hogy miért csinálja ezt) miért vagy vele?
2013. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Nos, nézd. Nem szeretnék én bunkó lenni, de süt az írásodról, hogy itt mi is a probléma. Tudom, hallgattassék meg a másik fél is, de szörnyű egy ember lehetsz.
2013. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
egyikük sem szörnyű ember, egyszerűen nem illenek össze. ha csak a pasid, akkor nem lehet olyan komoly a kapcsolat, h fájjon miatta a szíved, ha netán dobnád.
2013. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mindenki maga dönti el,hogy a fizujából mit vesz,ebbe senkinek semmi beleszólása nincs...még NEKED sem! Az hogy a haverjaival lóg,az is természetes dolog! Ha neked ezek a dolgok nem jönnek be,lépj!
2013. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A rezsi ami havi 20000 forint azt ő fizeti, a lakbért ami havi 50000 azt én és marad 10000 kajára. Hol itt az igazság?
2013. jún. 16. 11:30
 17/22 anonim ***** válasza:

Dobd ki.

Nem értem a válaszolók egy részét, persze, hogy kikészül szegény, mikor ilyennel van együtt...

Ha a nő csinálná ezt, akkor bezzeg menne az oltás, hogy minek vesz annyi rongyot, nehogy már állandóan a barátnőivel lófráljon mindenfele, legyen csak a konyhába inkább és kussoljon.

Persze lehet meg legyen is a férfinak barátja, járkáljon el, akár minden héten, akár minden nap, de nem úgy, mintha valami háziállathoz járna haza, de még csak az se igaz, mert nem ő eteti, hanem ő várja el, hogy etessék.


Ha valami számomra ismeretlen okból ragaszkodsz hozzá, akkor intézd úgy, hogy mikor hazamegy ne legyél otthon, de kaja se. Lehet pár alkalom után elgondolkozna, bár lehet neki állna feljebb és ő dobna ki téged.

Szexelni szoktatok? Kaja után alvás előtt?

2013. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Néha tök normális akkor szoktunk szexelni.
2013. jún. 16. 11:50
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem értelek már ne is haragudj!Ha neked nem felel meg,mert nagyon komolytalan..akkor minek vagy vele?!

Lépni kellene..

2013. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Oakley meg Ray Ban napszemüveg nélkül nem lehet élni nekem is van 4 db! :D Ezzel úgy vagyok mint a lányok a rihával meg a cipővel, nem tudom mihez melyik napszemüveget vegyem fel. Ebben megértem.


Számítógépes játékok: .... nah azért aki éveket tölt gép előtt az egy idő után már tuti nem fog tiszta szoftvert vásárolni, hanem letölti, mond meg neki, hogy ne vegyen hanem töltsön le játékokat.


Különben meg szerintem a legnagyobb gond az, hogy nem beszélitek meg egymással a problémáitokat, ha igen akkor meg túl indulatosan közlitek egymással.


Nőnemű létedre gondolom te sem szeretted, ha a pasik csak úgy nekedugrottak az utcán és behúztak egy kocsmába inni! XD Hanem a finom meghívásokat részesítetted előnyben!


Jobb példát nem tudok, bocs!


21/F

2013. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!