Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem csak...

Az emberek miért nem csak annyi gyereket vállalnak, amennyit felelősséggel fel is tudnak nevelni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Csak a 4-es hozzászólót tudnám ismételni.. A mai világban semmire sincs garancia 20 évre előre..sajnos az életben sok minden közbejöhet..Semmire sincs garancia..
2013. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"AMIKOR valakik gyereke vállanak, akkor sokszor megvan a lehetöség a gyerekeket felnevelni, "

A kérdés az volt, hogy miért vállalja, ha nincs meg a lehetőség, és nem az, hogy mi van akkor ha utána változik a helyzet!

2013. jún. 17. 13:22
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert az alanyi jogon járó gyes és családi is több mint a semmi.
2013. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Szerintem egy ilyen túlnépesedett bolygó igazán megengedheti magának, hogy valóban csak azoknak legyen gyereke akik nem csak, hogy fel tudják nevelni, hanem egészséges felnőttet nevelnek. Az emberek akiknek semmi életcéljuk, sem magukkal sem a környezetükkel nem sokat foglalkoznak, eljárnak dolgozni, főznek, filmet néznek és az életük üres, semmi más dolguk és semmi más nem érdekli őket, csak az, hogy babázhassanak, és nem is egyel, félnek, unatkoznak és azt gondolják, ha gyerekeket nevelnek értékessé válnak, pedig ma pont nincs szüksége már a gyermekeikre a világnak. Ezért nincs már elég hely és élelem, nincs elég lehetőség, mert ellenben az az emberi önzéssel, ami kofogyhatatlan, a bolygó tartalékai bizony nem. De hát kit érdekel mindez?? Itt nem csak az 5 plusz gyerekesekről van szó. Épp hogy járni tud a baba, a szűk és tágabb család szeme fénye, anya végre fellélegzik, mert eddig azt hallottuk, jaj de nehéz volt ez az egész, micsoda áldozatot hozott, mindenki tapsolja meg érte, aztán meglepi az egész családot, hogy már tervezné is a másodikat a harmadikat, mikor még az az egy pici is félig idegen, alig éltek együtt pár évet és már nem elég. Ezt magyarázza meg nekem valaki!!!!! De ne azzal, hogy gyorsan le akarja tudni a szülést, mer ilyen is van sok, ott a kettő vagy három egyszerre, és Egek, mikor már 10 évesek, mi a nagy újság megint???? Jön a baba. Nahát kétlem, hogy ezeket sokan megengedhetik maguknak, pedig mennyi ilyen van!!!!!
2013. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

na most, én feltettem ezt a kérdést egy másik kategóriában, még én lettem leszólva....


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2013. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!