Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen? Beteg? Fontos!

Anyám miért ilyen? Beteg? Fontos!

Figyelt kérdés
Anyámnak nagyon fura dolgai vannak, vetetett citromlevet, de eldugta, mert limonádét ittam, volt olyan hogy siettem suliba és reggel gyorsan ettem, de ott hagytam a mosatlan kést, tényért, mire haza értem minden piszkos edényt bedobált az ágyamra. Tesómmal csinált olyat hogy használt tampont ragasztott egy lapra, és a szőnyegem elé tették, és azon röhögtek O.o
2013. jún. 18. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom ez nem normális mint egy 5 éves. Megkérdezted ezeket miért csinálta?
2013. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Letagad mindent
2013. jún. 18. 10:11
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez valóban így van, akkor bizony nem normális. Használt tampont?? o_O
2013. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én megértem, komolyan. Mostanában kezdek kiakadni, hogy a lányom a koszos tányért, meggymagos tálat meggymaggal, stb. ott hagyja az asztalon, amikor 2 lépés a mosogató. Az ember elrakja, de sokadszor már kiakasztó. Nem vagyok cseléd, hogy mindig mások elcsesszék a rendet, amiért dolgozom, azzal a felkiáltással, hogy anya úgyis elrakja majd. Hát nem.
2013. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Azért arra kíváncsi lennék, hol volt az a használt tampon. Tuti nem a szemétből szedte ki, inkább a wc mellől.
2013. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hogy a kérdező használt tamponja volt? Na így kicsit más megvilágításba került a dolog, de ez még akkor is kicsit necces. Én ott hagytam volna, ahol ő, majd odairányítottam volna, hogy tüntesse el.
2013. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De nem az enyém volt xD
2013. jún. 18. 10:25
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben tényleg nem normális. Az enyém a szám alá kente a vérét, amikor elborotválta magát. Később kiderült, hogy skizofrén (nem tudathasadásos).
2013. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Nos, igen, akinek volt már kamasz gyereke, az ezeket már átélte. :) Ahogy a 4-es is írta :)


Citromlé eldugására - én konkrétan a mézet, a diót, a mogyorót, mandulát kell, hogy eldugdossam, mert mire kellene, szőrén-szálán eltűnik.


Piszkos edények - igen, velem is volt már hogy a kisszobába tettem be. Képzeld el, mikor egész délután pakolsz, rendet raksz, takarítasz, tip-top a lakás, és végre élvezheted, hogy tiszta, rendezett minden, sehol egy elöl hagyott ez, egy ledobott az, a komfortérzeted a 10-es skálán 15-re ugrik - és akkor délután belépsz a lakásba, és mi az, amit elsőnek meglátsz a konyhában? A piszkos tányér, a kés, a morzsa mindenhol.

2013. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

"siettem suliba és reggel gyorsan ettem, de ott hagytam a "mosatlan kést, tényért, mire haza értem minden piszkos edényt bedobált az ágyamra. "


Nagyon jól tette. Gondolom, nem első alkalom volt, hogy ott hagytad a nagy sietésben. /És legalább elmosogattad őket/?

gondolván, anya itthon van, úgyis elmosogat és elpakol.


Csakhogy egy idő után ezt már mindenki megunja.

Gondolom, már milliószor szólt, hogy "ne hagyd elő, édes lányom a mosatlan edényt", és mivel kérésének nem volt foganatja, drasztikusabb módszerhez folyamodott.

Így bizonyára megtanulod, hogy talán egy kicsit segíteni kellene neki a háztartásban.

2013. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!