Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi szinten mennyi bevételből...

Havi szinten mennyi bevételből lehet megélni 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mi az az összeg amiből szerényen, de komolyabb nélkülözés nélkül megélhet egy 5 fős család?
2013. jún. 21. 09:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az adó 16%, nem 18,5%!!
2013. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, rosszul értelmeztem, 18,5% lesz az összes levonása, akkor úgy, ok:) Bocsi
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz nekik több, mint 300 ezer a bevételül. Az anya igen, fog kapni kb. 170 ezret családival együtt. Az apa nettója most 105-110 ezer, tehát a bruttója 130-135 ezer körül lehet, de ez csak feltételezés! Vagyis kb. 20 ezer körül kaphat majd adókedvezményt, tehát nettóban 125-130 ezret fog kapni, miután 3 gyerekkel fogják számolni az adókedvezményt. Tehát, 170 ezer, meg kb. 130 ezer, az pont 300 ezer.

90 ezer elég szűkös 5 emberre, de ha esetleg párod cafeteriát is kap, akkor úgy jobb. Végül is, nem kell Pampers pelenka mindig, illetve ha lesz bőven anyatej, akkor tápszer sem kell. Viszont, ha már korán kell tápszert venni, az receptre se valami olcsó sajna!

Nekem az a véleményem, ha a kertben sok mindent meg tudtok termelni és a turis ruha is jó, akkor kijöttök majd belőle.

Azért valahol a 120 ezer rezsit tényleg le kellene valahol csökkenteni, más nem is, olcsóbb tévé, telefon, internet előfizetés!

2013. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!