Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor elköltöztetek a családot...

Mikor elköltöztetek a családotoktól, saját talpra állatotok, milyen volt?

Figyelt kérdés
én külföldre jöttem. Dolgozom, suliba járok, mindenki büszke rám...de én meg kezdek depressziós lenni, nem találom még a helyem, nem az hiányzik h elém rakják a kaját, hanem h volt egy otthonom most meg egy kis szobát bérlek. Nem motivál semmi eléggé, elhagyom magam, nagy a rendetlenség és lusta vagyok de nem bírok kitörni..nálatok is volt ilyen mélypont?
2013. jún. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben úgy élnék, hogy senki sem legyen büszke rám, de én jól érezzem magam. Ne feledd, ez a TE életed.
2013. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van abban, hogy a saját életedet éled, és nem másnak kell megfelelni.Viszont sajnos erről szól a felnőttkor,néha olyan dolgokat is meg kell tenni, amihez nincs kedved.Nem lehet mindig csak szórakozni.Célokat kell magad elé kitűzni, harcolni értük keményen, és aztán majd egyszercsak meglesz a gyümölcse is.Nem lakhatsz egyből palotában, azért meg is kell szenvedni.Abba is gondolj bele, hogy amíg te ott nyavalyogsz, meg "depressziós" vagy, más nem is álmodhat arról, hogy külföldön éljen, tanuljon...örülj annak, amit kaptál, nézd a dolgok jó oldalát.Büszke rád a családod?Ez egy fantasztikus dolog, már ez önmagában boldoggá tehet téged.Nagyon sok olyan fiatal van, akinek nincs munkája, vagy nincs pénze tanulni, esetleg nincs családja, vagy beteg és emiatt ki van szolgáltatva másoknak.Te nagyon is szerencsés vagy.Nem írtad, hány éves vagy, de gondolom, 20 körül.Ez a legszebb kor, még bármi lehet belőled, ha ügyes vagy :-) Szóval fel a fejjel!Majd kialakulnak a dolgok, csak légy szorgalmas és türelmes. :-)

27/N

2013. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és még itthon lakok a családommal. olyan munkákat vállalok, ami nekem kényelmes és így jól érzem magam. Akkor fogok majd külön költözni és saját talpra állni, amikor megfelelőek hozzá a körülmények és jól fogom érezni magam. és senki se büszke rám, sőt, kapom is az ívet mindig, de nem érdekel. Próbáltam megfelel, de rájöttem, hogy az nekem nem jó úgy, ahogy mások akarják, ezért hamar fel is hagytam vele. Csak azért nem fogok külön költözni, hogy ne piszkáljanak. Azért fogok, hogy jobb életem legyen, ez az első.
2013. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!