Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bocsássam meg anyámnak...

Hogy bocsássam meg anyámnak hogy miatta halt meg a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem 2 és fél hónapja itt hagyott, és mind ezért az anyám a felelős, anyu kórhárba dolgozik, és beajánlott minket a férjemet és engem egy olyanra hogy gyógyszerkisérletet végeznek rajtunk egy x összegért, sajnos vagy szerencsére de én pont megfáztam és ez meghiusult de a férjem végig csinálta, ez volt 6 éve, bár most halt meg de 100% tudom hogy emiatt történt, hirtelen lett egy agygörcse, és csak fájt a feje fájt és meg menteni nem tudták az orvosok. Biztos vagyok benne hogy egy egészséges férfi nem hal meg véletlenül! Sosem tudok neki megbocsájtani, kivűl nem mutatom mert van 2 gyerekem aki ráadásul betegek is!
2013. jún. 25. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Boncolás mit mutatott?
2013. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként meg nem tartott pisztolyt a fejetekhez,mondhattátok volna,hogy köszi,de nem,ilyen hülyeség nem érdekel.
2013. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Vagyok annyira egocentrikus, hogy ekkora marhaságba nem megyek bele. Főleg, ha beteg kisgyerekekem van. De ha nem beteg, akkor sem.
2013. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem anyukád hibája, hanem a tiétek.

Minek mentek bele ilyen hülyeségekbe?

Már ha tutira ettől volt, mert azért ez egyáltalán nem biztos.

És amúgy teljesen egészségesnek tűnő emberek is halnak meg. Szóval hülyeségeket meg ne mondjál.

Inkább magadtól kérjél bocsánatot, hogy beteg gyerekek mellett ilyet kockáztattatok!

2013. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki a saját testéért felelős. A férjed nem az anyád miatt halt meg. A döntést a férjed hozta meg, ahogy mindenki a saját száján nyeli le a gyógyszert is. Nagyon sajnálom, és őszinte részvétem.
2013. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem anyukád a felelős, hanem ti. Kisgyerekeitek vannak és ilyen marhaságba bele mentek?! De még ha nincs is gyerek... Egyébként boncolás volt? Nem is biztos hogy emiatt halt meg. Sajnálom a férjedet, de menj el szerintem szakemberhez hogy könnyebben fel tudd dolgozni a halálát és nem másokat hibáztatni. Fogadd őszinte részvétem!
2013. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Az egészséges felnőtt férfinek pedig lehetett volna annyi magához való esze, hogy nem megy bele gyógyszerkiísérletbe. Ez most természetesen nagyon nagy veszteség neked, de nem kell anyukádra kenni a felelősséget, mert nem ő írta alá a papírokat, nem ő csinálta végig a kísérleteket. Gondolom, amikor megkaptátok érte a jó kis pénzt, akkor nem volt bajod az anyukáddal.
2013. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Ezért nem anyukád a hibás, hanem te és a férjed. Felnőtt emberek vagytok, ti döntötök a cselekedeteitekről, a ti felelősségetek.


Ha valaki felajánlja, hogy x összegért ugorj fejest egy üres kútba, azt sem kötelező elfogadni...ha elfogadjátok, akkor az a ti hülyeségetek, nem a felajánlóé.


Sajnálom, ami történt, de csakis a ti hibátok. Értelmes ember erre inkább azt mondja nem, elmegyek inkább másodállásba, ha annyira kell a pénz!

2013. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem anyukád miatt halt meg a férjed. Ő csak kínált egy lehetőséget, amivel ti éltetek is, minden bizonnyal az érte kapott összeg miatt.

Másrészt korántsem biztos, hogy a kísérlet utóhatása, amiben a férjed meghalt. Sajnos nagyon is sokszor előfordul, hogy látszólag egészséges emberek hirtelen meghalnak.

Fogadd őszinte részvétem.

Egyébként abban igaza van a többieknek, hogy két gyerek mellett lehetett volna annyi felelősségtudatotok, hogy nem mentek bele gyógyszerkísérletbe. Főleg, hogy betegek is a gyerekek.

2013. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

A férjem 32 évesen stroke-ot kapott tavaly. Nem szedett semmiféle kísérleti gyógyszert. Megműtötték, mindent megtettek, de nem élte túl. Egészséges, sportoló férfi volt.


Ne hibáztass senkit. Tudom, nagyon, nagyon nehéz, nem a levegőbe beszélek. Én 12 évesen vesztettem el az anyukámat, most hat hónapos babával a férjemet, és 27 évesen özvegy vagyok...muszáj talpra állni. És ehhez kell a családod, ne mard el anyukádat magad mellől :(


És fogadd legőszintébb részvétem, ismeretlenül is.

2013. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!