Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bocsássam meg anyámnak...

Hogy bocsássam meg anyámnak hogy miatta halt meg a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem 2 és fél hónapja itt hagyott, és mind ezért az anyám a felelős, anyu kórhárba dolgozik, és beajánlott minket a férjemet és engem egy olyanra hogy gyógyszerkisérletet végeznek rajtunk egy x összegért, sajnos vagy szerencsére de én pont megfáztam és ez meghiusult de a férjem végig csinálta, ez volt 6 éve, bár most halt meg de 100% tudom hogy emiatt történt, hirtelen lett egy agygörcse, és csak fájt a feje fájt és meg menteni nem tudták az orvosok. Biztos vagyok benne hogy egy egészséges férfi nem hal meg véletlenül! Sosem tudok neki megbocsájtani, kivűl nem mutatom mert van 2 gyerekem aki ráadásul betegek is!
2013. jún. 25. 09:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés helyesen:

Hogyan bocsássak meg magamnak, hogy a mi hülyeségünk miatt meghalt a férjem?


Gondolom azért az x összeget elégedetten költöttetek el.

2013. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Megértem a fájdalmad, de szerintem sem anyukád a felelős. TI vállaltátok, hogy belementek a kísérletbe, nem hiszem, hogy erőszakkal vittek oda titeket. Egyébként boncolás és kiderül mi volt a baj.

Részvétem.

2013. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem édesanyád a felelős, de ezt előttem már sokan leírták.

A felelősök keresése, mások hibáztatása természetes gyászreakció, a gyász egy szakasza. Nekem úgy tűnik, hogy érdemes lenne szakember segítségét kérnéd, mert ez talán már "túlzás".

Egy kis adalékként leírom, hogy a gyógyszerkísérletekben mindig van placebo csoport, akik nem gyógyszert kapnak (csak hatóanyagok nélküli pirulákat).

Őszinte részvétem!

2013. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem anyukád a felelős, hanem ti voltatok a felelőtlenek!

Anyukád tudott erről a lehetőségről, szólt nektek róla, de gondolom nem tartott pisztolyt a fejetekhez és nem kényszerített rá hogy menjetek bele.

Gondolom utána jártatok, megbeszéltétek milyen kockázatai lehetnek egy ilyen kísérletnek és elfogadtátok.Innentől kezdve ez a ti gondotok, nem anyád tehet erről.

Sajnos másként alakultak a dolgok, de nem anyukád hülyesége miatt, hanem mert ti ebbe anno belementetek.

2013. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de csak bűnbakot keresel a fájdalmadban. Sajnálom a veszteséged, fogadd őszinte részvétem. De nem ez a megoldás, próbáld a fájdalmad másképp feldolgozni, ne keress bűnbakot, bár lehet hogy így könnyebb elsőre. Úgy bocsásd meg anyukádnak, hogy ismerd fel, hogy ő csak valaki volt, aki felhívta a figyelmeteket erre a kísérletre. Lehetnél mérges a kísérlet vezetőjére, a cégre, a használt szerre, de ebben a legkisebb szerepe anyukádnak van sajnos.
2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte részvétem!


A gyerekek a gyógyszerkísérlet után születek? talán azért betegek?


Igazuk van az előttem szólóknak,ne hibáztasd anyukád.


Akik még részt vetek akkor a kísérletben,tudsz róluk valamit,ők is belehaltak?

2013. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy most nagyon szar, és bűnbakot kell keresni, de hülyeségeket beszélsz.
2013. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Őszinte részvétem először is! :(

De tudnod kell, hogy ez korántsem biztos, hogy anyukád hibájából. Ő csak egy lehetőséget ajánlott fel, ti fogadtátok el, nem kényszerítettek, és ha valaki hibázott technikailag, max a kísérletben részt vevő orvosok, páciensek.

2013. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Részvétem, de miből gondolod, hogy a gyógyszer a hibás? Volt évfolyamtársam 24 éves korában kapott strokot, unokahúgom 11 éves korában, mindketten egészségesek voltak.
2013. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 zabmester ***** válasza:
83%
Ahogy látom, neked kellett valaki, akire haragudhatsz, és ez anyukád lett. Egyáltalán, hogy lehetsz ebben 100%-ig biztos? Meg amúgy is, aki ilyen kísérletben részt vesz, az vállalja a kockázatokat. A férjed vállalta. Az ő döntése volt.
2013. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!