Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha beleszeretnél...

Haramia kérdése:

Mit tennél ha beleszeretnél valakibe, akinek van társa és közös gyermekük?

Figyelt kérdés
Egyértelműen OFF a dolog? vagy számítanának a körülmények (az Ő kapcsolatuk milyensége), hogy Ő hogy viszonyul hozzád stb...élethelyzetekre vagyok kíváncsi vagy tapasztalatokra, de persze bármi jöhet.
2013. jún. 25. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen OFF.
2013. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
OFF. Aztán mellettem is másfelé vadászna... Na, az ilyenre nincs szükségem.
2013. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak véleménnyel szolgálhatok.Sürgősen elfelejteném.
2013. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
8 éve beleestem ebbe a hibába, pedig ott a társ már nem volt társ... Ma azt mondom, hogy fojtsd el az érzelmeidet és húzz nyúlcipőt iszonyatosan gyorsan!!!
2013. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
OFF. Keresnék olyat, aki nem foglalt.
2013. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
Ha gyermek van, így már necces, da a nélkül simán elcsábítanám a nőtől.
2013. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lany vagy, s az illeto ffi, tudnod kell, hogy a pasik nagyon kenyelmesek. S eloszeretettel panaszkodnak a kapcsolatukrol, ha egy kis "kikapcsolodasra" vagynak. De általaban ennek semmi jelentosege, mert a biztonsagot a parja adja, akinel van tiszta ruha, meleg etel, takaros otthon, s persze nem utolso sorban meg egy gyermek is osszekoti oket... Tehat a valasz tolem is egyertelmuen off. De de nem csak a csalad miatt, hanem Miattad is, hogy ne serulj...
2013. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot serulhetsz, nem fog elvalni, es a szeretoi sors kikeszito lelkileg. Ne csinald.
2013. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Nektek!


abban erősítettetek meg amit én is gondolok. A kérdésem egyébként szinte elméleti mert semmi nem történt köztünk beszélgetéseken, apró bókokon kívül, pár találkozáson kívül. Ha korábban olvasok ilyen kérdést én is elsőre rávágom h ugyanmár, dehogy, soha...aztán most itt vagyok és én kérdezem...de már most h nem történt semmi bűntudatom van és egyszerre vágyom is rá h még...szóval ez nagyon nehéz, tényleg felőrlő szerep, amit nem szeretnék. Pluszban ott van h hibás lenni sem, amiért esetleg szétmegy egy család és tényleg mit várhatnék utána, ha már megtett ilyet? szóval minden ellene szól, csak ezt olyan nehéz néha a szívünknek elmagyarázni...

2013. jún. 25. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És te mit tennél ha neked lenne társad és közös gyereketek és valaki próblná elszeretni tőled?
2013. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!