Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott főzni a még otthon...

Szokott főzni a még otthon lakó gyermeked?

Figyelt kérdés
Hány éves a gyerek? :)
2013. jún. 26. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen,szoktam fôzni,segítek anyának,ne legyen annyi munkája amikor fáradtan hazaér a munkából. 19/L
2013. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Én is szoktam főzni.

17/L

2013. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

nagyjából 16 éves korom óta csak én sütök mosok főzök takarítok itthon, hogy ennyivel is segítsek anyának. 3 hónapja dolgozok és ugyanúgy meg csinálok mindent plusz még a számlákat is fizetem, hogy könnyebben menjen az életünk!

21F

2013. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem szoktam. 33
2013. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Én mindennap főzök, de nem csak azért, mert muszáj enni valamit, hanem szeretek is. Szerencsére mindig dicsérnek, hogy nagyon jól főzök. 12-3 éves korom óta segítek a főzésben, ma már egyedül csinálok meg teljes menüket.

19/L

2013. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szoktam, bár egy kicsit tudok főzni és sütni is (egyszerűbb ételeket, sütiket), de a családom valamiért csak anyám főztjét hajlandó megenni (pedi gő főz alegtrehányabbul a családban). Ráadásul az ízlésünk sem egyezik... így minek főzzek, ha csak ottmarad.
2013. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és 21/L vagyok.
2013. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Főzne nem, csak takarítani, viszont azt mindig és szinte mindent.
2013. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Pont most hivott anyukam, kerdeztem, hogy fozzek-e, mert lattam, h kivette a csirket? Aztmondta, hogy az diszno, es inkabb ne fozzek.. :D Amugy neha szoktam tesztakat, es kb ezzel le is tudtam.

17/L

2013. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 zabmester ***** válasza:
90%
Amíg a szüleimmel laktam, sokszor főztem :) Igaz, nem sokáig laktam a szüleimmel, 19 évesen költöztem el, bár utána egyszer még visszaköltöztem egy időre, akkor már többet főztem, mert több rutinom volt. Előtte, tini koromban is főzőcskéztem, csak nem sok mindent tudtam, meg suliba jártam, akkor nem volt főzés, mindenki evett, ahol volt. Hétvégén meg anyu nem szívesen adta ki a kezéből a főzést :) Úgyhogy leginkább nyári szünetben főztem, bár anyu akkor is itthon volt (tanár), de akkor nagyobb teret hagyott arra, hogy kibontakozzak :D Amikor már felnőttként 20-21 évesen laktam otthon, akkor sokat főztem, főleg azért, mert napközben sokat voltam otthon egyedül. Meg abban az egy évben, amíg külön laktam, sok ételt megtanultam megcsinálni, meg sokat kísérletezgettem :)
2013. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!