Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szedjem össze magam? NEm...

Hogy szedjem össze magam? NEm megy.

Figyelt kérdés
Hónapok óta voltak már munkahelyi meg más problémáim amiért kivoltam aztán meghalt az anyám is, a munkahelyemet elveszítettem és most így esküvő előtt kidobott a barátnőm és azt mondta hogy akkor keressem ha össze szedtem magam. Már 3 hete nem találkoztam vele és nagyon hiányzik de nem akar beszélni. Elmentünk a haverjaimmal egy hétre, hogy az majd biztos jó lesz mindenkinek de sikerült velük is össze veszni a végére. Nem sajnáltatni akarom magam de egyedül maradtam és úgy érzem hogy sose leszek már a régi. Mindenkit eltaszítok magamtól aki fontos nem bírom már tovább. Mit tegyek?
2013. jún. 26. 15:49
 1/8 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz, lehet, hogy jót tenne, ha valakivel megbeszélhetnéd a problémáidat!
2013. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kaksizz a világra egy nagyot, kezd újra. Egyszer élünk...
2013. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
...akkor is szarul. Igaz csak nem mindegy hogyan és kikkel.
2013. jún. 26. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is fordulj szakemberhez! Én a befordulás ellen elkezdtem gyorsan sétálni, most, pár hónap elteltével már egész jól futok, ez ingyen is van, és tényleg olyan, hogy szinte érzem, hogy távozik belőlem az "ideg". Nem kell egyszerre sok időt, csak heti 2-3x fél óra is sokat segít már.

És most biztos nem ezt akarod hallani, de ha a barátnőd elhagyott, amikor támaszra lenne szükséged, azt egyáltalán ne bánd, hiba lett volna egy ilyen önző emberrel összekötnöd az életed. A barátaiddal próbáld megbeszélni a nézeteltéréseidet, járj el a társaságukba, még ha nagyon nincs is kedved, próbálj meg az ilyen alakalmakkor újabb ismertségeket kötni. És ne add fel, sokaknak sikerült már kimászni a gödörből!

2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld kiirni magadból az érzéseidet, akár könyv formájában.Jó kis terápia.Én is ezt alkalmazom.És ami fontos ne is próbáld meg elfojtani az érzéseidet, akkor csak rosszabb lesz
2013. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 16, majd 5 évig depressziós voltam, nagyon nagy és sok hülyeségeket csináltam, és egyetlen egy emberen kivül senki se vette észre, ez pedig egy netes barátnőm volt. Gondolkoztam hogy megyek orvoshoz, de nem orvosra, hanem löketre volt szükségem.. ez a törés pedig akkor jött meg amikor megismertem a páromat! Magyarán a boldogság. Neked eléggé összejöttek a dolgok, de most azonnal vegyél erőt magadon és változtass! Nézz munka után, szedd rendbe az életed, hisz te irányitod! A barát nőd is vissza fog menni ha látja hogy változtatsz, csak azért hagyott ott mert elege volt és azt akarta hogy észhez térj, amit sikerült is neki elérni. Hajrá, menni fog! Sok sikert!:)
2013. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd semmitérő szerintem, ne is haragudj, ember az olyan, aki otthagyja a párját, amikor elveszíti az Édesanyját, meg a munkáját is, meg esküvő előtt???? (ha csak nem csaltad meg, vagy hasonló nincs bocsánat dolgot követtél el...)A haverokkal beszélj, mondd el nekik, hogy sajnálod, ha megbántottad őket, de most nagyon vacak korszakban vagy, és szükséged van támaszra. Írtad, hogy bajok voltak a munkáddal...Tudom, ez hülyén hangzik, de lehet ez jobb is, hogy nincs már, nem? Most tuti rákoncentrálsz arra, hogy legyen egy jobb, normális helyed végre, hidd el, nagyon sokat számít az, hogy hogyan érzed magad a munkahelyeden, hiszen életed egy elég nagy részét ott töltöd! Egyébként többen tanácsolták, ami szerintem is jó ötlet, hogy menj edzeni! Nekem anno egy ilyen korszakban a box segített, szó szerint kipüföltem a bánatomat :D (és bizti vicces is volt, mert lány vagyok és 55 kiló :D) Keress olyan hobbikat, amivel le tudod kötni magad! Az írás is nagyon jó ötlet :) Vagy olvass! Menj el valamerre, valami olyan helyre, amerre sose jártál még! Egyszer élsz, rajtad múlik mit kezdesz az életeddel. Vagy szenvedsz, futsz olyanok után, akik kihasználnak, utána meg eldobnak, mint egy használt rágót, vagy keresel olyan embereket, akikkel tudsz haladni, akik szeretnek és a legjobbat akarják Neked! Édesanyádat sajnálom :( De gondolj rá is, vajon mivel tennéd boldoggá? Ezzel a céltalan, depressziós éneddel, vagy azzal az elégedett, boldog emberrel, aki lehetnél?
2013. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig az előző kommentelőt, mert túl hosszút írt, de az első mondatból ítélve igaza van.

tehát pár hónapon belül ért téged egy csomó minden, és ha ilyenkor elhagy a menyasszonyod, hát nem tudom, mennyire tudsz egy ilyen nőre egyáltalán számítani az életben?

hacsak nem verekedtél meg ordítoztál vele. nem tudom, hogy viselkedtél, de ha csak simán szomorú voltál, segítenie kellett volna neked.


most nehéz időszakon mész keesztül, és ez ráadásul főként rajtad kívül álló okoknak köszönhető.

tudatosítsd magadban, hogy ezek a dolgok nem belőled fakadnak. sportolj valamit minden nap, mert hidd el, hogy az rengeteget fog javítani a hangulatodon.

ha úgyis ráérsz, napi több órát is sportolhatsz.

ha van valami kedvenc tevékenységed, csináld azt.

ha munkanélküli vagy, és egész nap nincs mit tenned, segíts másoknak ingyen.

sajnos a tétlenség csak fokozza a depressziót.

2013. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!