Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek szetesni, hogy szedjem...

Kezdek szetesni, hogy szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Hazajottem angliabol, mert kirugtak, nem önhibambol. Egy ev helyett, igy csak fel evet voltam-nem jott össze. Közbe meghalt 2 rokonom, szerelmi banat, nem fizettek ki es hasonlo finomsagok. Hazajottem, itt meg rettento haszontalannak erzem magam. Nem tartatthatom el magam anyukam 70 ezres fizetesebol, de nem talalok munkat. Enni is napi max. 3 szelet kenyeret eszek, hogy minel kevesebbe keruljek. Most kaptam egy munkat, de csak ugy, hogy tapasztalatot hazudtam. Ejjel nappal tanulok ra, de mar nem tudok tobbet. Tudom, hogy nem fog menni, mert a nyelvtudasom se jo, sőt, de mindenki ugy bizakodik, en meg ismet csalodast okozok. Kapcsolatom nincs nem is volt, nem tudom az okat, szerintem ronda vagyok es unalmas es köver es buta. Egyre ingerultebb vagyok es folyton sirok. Nem ismerek magamra, sose voltam ilyen magatehetetlen. Hogy masszak ki ebbol minel gyorsabban? (pszichologus nem erdekel, nincs penzem kajara se)

19/L


2011. márc. 24. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te szerencsétlen!Tök belevaló vagy, hogy kimentél külföldre, és egyáltalán nem vagy tehetetlen,akkor lennél az, ha csak siránkoznál, és eltartatnád magad. Nekem talpraesettnek tűnsz, ne add fel, kitartás, lépésről lépésre!
2011. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem először próbálj meg szép lassan, egyenként rendberakni mindent önmagadban, amit tudsz. Hidd el, ha belül jobban érzed magad, könnyebben fog menni más is.

Én többet most nem tudok tanácsolni, de becsülöm az odaadásodat, látszik, hogy küzdesz a jó 'eredményekért', én úgy gondolom, lassan, de biztosan talpra tudsz állni! ;)

2011. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! Legfeljebb majd bemegyek alekoszhoz szeretőnek. Letudva a karrier meg a szerelem is. Csak viccelek...nem maradt masom, mint a sajatos cinizmusom.
2011. márc. 24. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne agyalj ilyen hülyeségeken hogy buta vagy meg kövér meg ronda meg mit tudom én még mi.Először is,ez egy marhaság.Egyáltalán nem vagy haszontalan és magatehetetlen!

Anglia nem jött be,minden okkal történik,most itthon vagy,próbálj meg valami olyasmit csinálni ami érdekel,kösd le magad,de ne beszéld be magadnak ezeket.Próbáld meg a munkát önerődből elvégezni,meglátod hogy jól fog menni.Fiatal vagy,előtted az élet!

Sok sikert!

2011. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi kimentünk Spanyolba, jó munkát ígértek, végül 3 hónapig szinte éhezünk, alig tudtunk hazajönni, nagynehezen összekapartuk a hazaútra a pénzt,de a másfél napos busz-úton egy falatot nem ettünk, mert arra már nem telt, csak néztük ahogy mások a megállóknál veszik a szendvicseket és csorgott a nyálunk. Kikapcsolták a telefonjainkat, mert nem tudtuk befizetni a számlákat, azóta se tudjuk. Én itthon 3 hónapig kerestem a munkát, addig szüleink segítettek, akiknek el sem mertük mondani kintről mi a helyzet, csak az volt nekik furcsa, hogy nagyon ritkán tudunk csak telefonálni. Végre van munkám 1 hónapja, de a fizetésem elment a tartozásokra ami a 3 hónap alatt összegyűlt, és így is cak töredékét tudtuk kifizetni. Hála Istennek azóta párom is talált munkát, de ido kellett hozzá! Fel a fejjel, jobb lesz hidd el, csak turelem, és nem szabad feladni soha!

21/L

2011. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne viccelj, nagyon fiatal vagy még, nem dolgoznod kellene, hanem tanulnod, hogy később jobb munkát kaphass.
2011. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En ugy latom, maris elindultal a lejto aljarol felfele. Van munkad, nagyon jo kezdet. A tobbi meg majd jon idorol idore. Kitartas, minden jobb es jobb lesz. Fel a fejjel.
2011. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj újra kijutni külföldre.Azzal nem tettél rosszat, hogy tapasztalatot hazudtál,hisz a munkáltatók között is a legritkább esetben található becsületes.Manapság ügyeskedni kell.Hát ügyeskedj tovább :)

Ha meg nem jön össze, próbálkozz további munkahelyeken,kreatívan.

2011. márc. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!