Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
 131/141 anonim ***** válasza:
100%

"Megnéztem a filmet is."

Kérdező, akkor te már eleve egy hős vagy:) Engem az amerikai konzervatív gondolkodással a világból ki lehet űzni, és max a homlokegyenest ellenkező hatást lehet elérni vele:)

A kérdésedre visszatérve azt neked kell érezned, hogy az előzmények tükrében tudsz-e még egy esélyt adni a kapcsolatotoknak. (én nem tudnék, de ezt ne vedd alapul, mert én azért nem tudnék, mert egyszer már egy ennél pöttyet durvább szituban adtam, és hát finoman szólva nem lett jó vége.)

Végül is jól átgondolva akkor nyugodtan adhatsz, ha egyfelől nem táplál ezzel egyikőtök se túl nagy elvárásokat, hanem képes a "megpróbáljuk, ha működik működik, ha nem, hát nem" módon hozzáállni, másfelől, ha mégse működne, akkor egyikőtök se erőlteti addig a szintig, hogy abban bárki is sérüljön.

Szóval akkor adjatok esélyt szerintem, ha ezt képesek vagytok lazán kezelni, és ha úgy érzed nem megy, ha egyre rosszabbul érzed magad a kapcsolatban, akkor nem késlekedsz lépni, bárki bármivel is szédít.

(az apaságihoz meg továbbra is ragaszkodj, még akkor is, ha magadban kizártnak tartod, hogy más legyen az apa. Egyszerűen azért, hogy a párod szembesüljön vele fekete-fehéren, hogy a hazugság bizalmatlanságot szül, ennek ez a természetes következmény, ha valaki átverte a másikat valami fontosban, annak utána egy ideig nem fognak hinni, ellenőrizni fogják. Ha következetes tudsz maradni, és nem tudnak eltántorítani semmiféle sziréndallal, akkor van esélyed rá, hogy még egyszer ne vágjon át.)

2013. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/141 anonim ***** válasza:
32%

A filmet en linkeltem.Valoban egy kicsit nyalas de ha megertetted a mondanivalojat akkor jo.


Ha a kapcsolatodon akarsz javitani akkor ez a film neked,nektek valo.


[link]

2013. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/141 anonim ***** válasza:
100%
NA MIZU Kérdező, van valami fejlemény? :)
2013. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/141 A kérdező kommentje:

Növekednek, már látszik a barátnőm pocakja :)

Tényleg nagyon hisztis voltam de azért még mindig félek...

2013. szept. 29. 12:26
 135/141 anonim ***** válasza:
68%
Ne félj, meglátod, szuper apuci leszel. Az ilyen nem genetikus, kizárólag rajtad múlik. Sok boldogságot nektek! :)
2013. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/141 anonim ***** válasza:
71%
Szegény kérdező. Jól átvert az a ribizli, és voltál olyan hülye, hogy egy hatalmas papuccsá váltál. Szégyen, hogy a férfiak többségét az ilyen hazug qrvák mindenre rákényszerítik....
2017. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/141 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, lassan 4 éves akérdés, én olyan 75%-ra adom, hogy már nincsenek együtt...
2017. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/141 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó régi kérdés, mi lett veletek, kérdező?
2017. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/141 A kérdező kommentje:
Tényleg jó régi kérdés.. sok minden történt azóta. Még a terhesség alatt volt pár vitánk de nem tudtam mit csinálni ezzel az egésszel. Megszoksz vagy megszöksz. Inkább próbáltam megszokni kisebb nagyobb sikerrel. Végül együtt maradtunk de elég sz*r érzés, hogy nem akartam a gyerekeket mikor olyan kis kedvesek. Gyakran eszembe jutnak ezek a dolgok és még sok más is. Nem bántam meg azt hogy maradtam meg vállaltam ezt az egészet de az is eszembe szokott jutni, hogy mennyi minden alakult volna másképp. Emiatt kicsit lehet, hogy önzőnek tűnök de nem vagy azok. Ilyen hullámvölgyeim vannak vagy nem tudom minek nevezzem, többnyire jól érzem magam így ahogy vagyunk de néha azt érzem (ne kövezzetek meg) hogy mennyivel jobb lenne egyedül. Emiatt is kicsit sz*rul érzem magam hogy ilyeneket érzek de ezen változtatni nem tudok. Megértettem, elfogadtam és túltettem magam azon hogy miért döntött úgy ahogy de valahol mélyen még mindig nem tartom igazságos dolognak. De ezt másoknál se.. tudom hogy teljes mértékben a nő megy keresztül sok mindenen a terhesség és szülés alatt de baromira igazságtalan ez az egész mert ebben az esetben úgyis az van amit a nő akar pedig ehhez igencsak két ember kell. Mondjuk manapság semmi nem igazságos szóval mindegy. Furcsa ezt a kérdést vissza olvasni :o
2017. jún. 5. 17:35
 140/141 anonim ***** válasza:
25%

De igazsagos a dolog

Amikor szexbe beleegyezel az aprobetus resz az ha gyerek fogan belole arrol a no dont.

Ez mindig is igy lesz

2017. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!