Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 anonim ***** válasza:
79%
teljesen egyetértek az utolsóval, mintha csak én írtam volna! Persze, akiknek itt habzik a szájuk, na azok gondolom mind a "szüljünk a semmire" kategóriába tartoznak, ami szerintem rohadt nagy felelőtlenség hosszútávon!
2013. jún. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/141 anonim ***** válasza:
Kérdező ! Mire jutottatok a barátnőddel ?
2013. jún. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/141 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a csaj oltári balhét csapott, a csaj apja beígért a kérdezőnek egy agyonverést, ha elhagyja őket, így a baba marad és ők lesznek a boldog kis család.
2013. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele. Arra jutottam, hogy szakítok vele és szép lassan felszívódok. De most megint elbizonytalanodtam egy kicsit.
2013. jún. 28. 22:32
 85/141 anonim ***** válasza:
Én tuti egy utolsó szemét mocskos köcsög állat vagyok, de ezek után megkérdezném a kedves szülő pártól, egyesével: "És akkor mist mit vártál?"
2013. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/141 anonim ***** válasza:
Miben bizonytalanodtál el?
2013. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/141 anonim ***** válasza:
27%
Hát bevallom kérdező ,meglepődtem ! :( Arra számitottam hogy győz a szived ! Tényleg szakitanál vele emiatt ?! MIÉRT ?! De ha ilyen a hozzá állásod jobb is ha szakitasz vele ,mert valószinűleg úgysem maradnátok együtt .Magad irtad ,hogy most úgy érezted korán van a gyerek de lehet később sem akarnál ! Akkor mit terveztél? Kizárólag kettesben élni a barátnőddel ? Nem foszthatod meg attól,hogy anyává váljon ! Sajnos nekem is volt egy ismerősöm . Együtt élt egy olyan pasival,akinek az előző kapcsolatából már volt egy gyerek .A pár női fele élt halt a gyerekekért,de a pasija örökké a kibúvókat kereste éppen miért nem aktuális a dolog . 32 éves volt a nő amikor ezzel a pasival összeköltözött ,aki 12 évet elvett az életéből .A nő gyereket akart ,kapott kiskutyát ,pár év múlva még egyet . A pasi hihetlen önző volt ,nem titkolta attól fél, ha gyerek lesz ,a figyelem nem rá irányul .Eszméletlen önző volt :/ !!! Szerencsére a nő magához tért és kidobta a csávót ,de sajnos lehet már későn .Benne van a korban ,igencsak elkezdett ketyegni a biológiai órája ,nem valószinű ,hogy valaha is anya lesz . Tudom itt ő is a hibás ,már jóval hamarabb lépnie kellett volna ,de mindig reménykedett . Tudom ez nem konkrétan ide vág ,de hogy jön ahhoz egy férfi ,hogy megfosszon valakit az anyaságtól ?Tudom,te nem titkoltad ,hogy egyenlőre nem akarsz ,de nekem valamiért úgy jön le te is azok közé tartozol ,aki egyáltalán nem akarnak apává válni .Akkor viszont megfelelő partnert kellett volna keresni ! Egyébként komolyan mi gátol abban ,hogy apa legyél ? Ne azzal gyere ,hogy korai ,mert 3 év után nem az ! Nem szereted a gyerekeket ? Nem akarsz osztozni a barátnőd szeretetén ?
2013. jún. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:
38%

Figyelemmel követtem a hozzászólásaidat, kíváncsi voltam, hogyan döntesz.

Ha most, vagy később nem szeretnél gyereket, az a te döntésed. Nem fűzök ahhoz semmit, hogy miért nem értek egyet azzal, hogy a barátnőd hazudott neked.

Számomra csak az a megdöbbentő a ti esetetekben, hogy azt mondod: szereted a barátnődet. Mégis képes lennél "felszívódni", ahogyan írtad. Ha nem is szeretnél gyereket, ha nem is értesz egyet a döntéséval, még ha haragszol is rá emiatt, képes lennél felszívódni, vagy ahogy korábban írtad örökbe adni a gyereket, akkor én azt mondom: te nem szereted ezt a lányt. Csak a kettőtök kényelmes kapcsolatát szeretted. Nagyon sajnálom a barátnődet, azért, amin most átmegy. Hatalmas csalódás lehet neki, hogy az, akit szeret, ilyen mértékben cserbenhagyja.

Egy dolgot nem tehetsz meg: tudomásul kell venned, ha megtartja, felelősséged van. És az pedig a gyerektartás fizetése. Remélem átgondolod még a dologt, és fogod tartani a gyermekeddel a kapcsolatot, még, ha a lánnyal szakítasz is. De nekem inkább úgy tűnik, ha meg is gondolod magad, te egy bocsáss meg: jellemtelen alak vagy.

2013. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim ***** válasza:
17%

Kerdezo te csak kagadat szereted senki mast.

Ha felszivodszis a gyerek a tied egy uj elet apa nelkul.

Onzoseg toled a nagy szeretetben felszivodni.

Tudod az en gyerekem apja is felszivodott miutan megfentegetett hogy vetessem el.Megszultem soha nem fizetett soha nem latta a gyereket.

Eltelt 20 ev konyorgott a lanyanak bocsassa meg neki amiert ilyen szemet volt.

A lanyom azt mondta errol lecsusztal joember volt 20 eved ra most mar hagy engem nem akarlak ismerni hiaba vagy az en bio apam.

Igaza volt a lanyomnak dexaz exem nagyon megbanta hiaba traktalja a lanyt most ajandekokkal stb lekeste a buszt es ez a legnagyobb buntetes neki amit az elet csak adhat.

2013. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 anonim ***** válasza:
16%
Hmmm ... aki képes hátat forditani a gyermekének,sosem fogja megtalálni a lelki békéjét ! De nem is baj,megérdemli... az élethosszig tartó lelkifurdalás csak a minimum ! Ahogy az utolsó válaszoló is irta,igaza van a lányodnak,hogy nem kiváncsi az "apjára" .Az én páromat 2 évesen hagyta el az anyja,egyszer 14 éves korában kereste volna,de a párom rácsukta az ajtót mondván:-Ha eddig nem voltál rám kiváncsi,ezután se legyél.! Aztán amikor terhes voltam mi megkerestük,de csalódás volt a találkozás.Nem tartjuk vele a kapcsolatot,a gyerekünk számára sem létezik,mint nagymama.
2013. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!