Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felállni, ha...

Hogyan lehet felállni, ha összetörtem és a padlón vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok. Történt mostanában pár olyan dolog, amelyek a padlóra küldtek, többek között két elbukott vizsga. Az önbizalmam már igen régen a béka feneke alatt van, mondhatjuk, hogy a két vizsga csak az utolsó lökés volt, teljesen összetörtem. Nem tudom mit csináljak, úgy érzem egy rakás szerencsétlenség vagyok. Próbáltam összeszedni magam, de megint visszaestem, mivel egyik legjobb barátom volt olyan kedves és közölte velem, hogy nem vagyok normális, és nem is akarok az lenni, nem lehet velem semmit se csinálni, unalmas vagyok.

Szóval ha valakinek esetleg van valami jó ötlete, akkor megoszthatná velem is, hátha kicsit sikerül végre összeszednem magam.

(Tudom, hogy a kérdésem nem igazán passzol a családi kapcsolatokhoz, de sajnos ennél jobb helyre nem tudtam tenni.)


2009. okt. 14. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ja és még,

ne viccelj, most olyanok miatt amit írtál, már csak nem esel melankóliába, nincs abban semmi furcsa ...

2009. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem öl meg, az megerősít. Én hosszú ideig szenvedtem súlyos depresszióban. Pokoli volt, két pszichológust és egy rakás gyógyszert fogyasztottam el eredménytelenül. Aztán egyszer csak rájöttem, hogy ha nem akarok így élni, és nem akarom kinyiffantani se magam (naná, hogy ezt azért komolyan nem akartam), akkor ki kell jönnöm a gödörből. És kijöttem. Mint Münchhausen báró, a saját hajamnál fogva húztam ki magam a mocsárból. Szóval én azt az elvet vallom, hogy csak a te döntéseden múlik, hogy szarul érzed magad vagy sem. Most utólag úgy tekintek erre a periódusra, hogy megvolt annak is az értelme, mert jobban megismertem maga és azzal, hogy leküzdöttem, egy kis önbizalmat is nyertem. Úgyhogy hajrá! És ez a könyv is segíthet talán, én ezt akkor még nem ismertem, be beleolvastam utólag és jónak tűnik: [link]
2009. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jólesik a bátorítás!
2009. okt. 16. 20:30
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Csak azt szeretném kérdezni, hogy végül sikerült összeszedned magad? És ha igen, hogyan? Mert most én is úgy érzem, hogy összetörtem, s nem tudom, mit tegyek.:(

2011. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!