Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem. Mit csináljak?

Összetörtem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval tettem fel egy kérdést : http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

A mai napot végig sírtam, nem tudom felfogni miért csinálta ezt velem. Ráadásul anyumék teljesen lesz*rják, nem érdekli őket. Egyszóval senkivel se tudom megbeszélni a fájdalmam. Szerettem volna barátommal lenni este, erre rögtön rávágták hogy szó sem lehet róla, meg szinte leszidtak hogy hogy jut ilyen eszembe. Szóval még vele se tudok beszélni, mert msnje nem jó :( Teljesen ki vagyok, nem tudok kivel beszélgetni, csak sírok már kb 2 óta :( Mit csináljak??


2011. jan. 1. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Igyál meg egy üveg házi páleszt és mindjárt jobb lesz !
2011. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Sírd ki magad - azaz fejezd be lassan -, és foglalkozz magaddal, a barátnődnek hitt lányt meg szard le. Nem érdemel egy könnycseppet sem!!

Olvass, nézz egy filmet, fesd ki a körmöd vagy csak reszeld le, tisztítsd le a bőröd, feküdj egy kád fürdőbe, stb. :)

2011. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Ők a szüleid, és ameddig náluk laksz, kaját tesznek eléd, fizetnek rád fűtést, világítást, addig ők mondják meg mit csinálsz. Jót akarnak neked. Hidd el, hogy túléled. Nem csak a barátaid vannak a világon, ott a családod is! Nem kell azon bőgni (bár szerintem inkáb nyafogni) hogy nem engedtek el és nem láthatod őt. Majd látod később. Nem lehet veled a nap 24 órájában. Azt a barátnődet meg sz*rd le. Ha ilyen, akkor ilyen, ennyi erről a tömrö véleményem.
2011. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

A barátodat nem tudod felhívni telefonon?


A barátnős kérdésedre válaszoltam a másik topikban, amit linkeltél.


Nagyon rossz lehet ez az állapot, velem is volt már ilyen. Próbálj meg kicsit relaxálni, olvasni... nem tudom, mennyire vigasztal, de hétfőn már suli, és ha egy suliba jártok, találkozhatsz a barátoddal is.


Anyudéknak mesélted a barátnő-ügyet? Mit mondtak rá?

2011. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lehet velem mindig, de most tényleg nagy szükségem lett volna rá :(

Nagyon köszi az utolsó kettőnek a választ!

2011. jan. 1. 17:48
 6/25 A kérdező kommentje:
*utolsó háromnak
2011. jan. 1. 17:48
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem lélegezz fel, amiért megszabadultál egy ilyen kétszínű alaktól. Nem értem, miért fájdalmadban sírsz.. Én a helyedben egész nap pattognék mérgemben, amiért képes voltam időt vesztegetni egy ilyen kis p*csára, mint a "barátnőd". Tanulópénznek nagyon jó lesz, azt hiszem, most már alaposabban meg fogod válogatni a barátaidat.. Fel a fejjel, koncentrálj inkább azokra, akik tényleg törődnek veled!
2011. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Jankanna: igen, ők tartják el meg minden, de szerintem nincs a világon olyan kamasz, aki nem lázadt volna, hanem engedelmesen szót fogad a szüleinek, mondván, hogy ők tartják el. Szerintem ez most nem vigasztalja a kérdezőt sem. Bár nyilván igazad van egyébként, hogy jót akarnak a szülők stb.


Meg azért a szülőktől azt is elvárná az ember, hogy hallgassák meg, vigasztalják, ha valami baja van. Egy kamasz lánynak ez tök sz*r lehet, hogy cserben hagyja a barátnője (sőt én 26/N vagyok, és nekem is ugyanúgy sz*rul esne). Nem csak az anyagiakat kell biztosítani a szülőknek, hanem a lelki jólétet is!!!

2011. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Azt a barátnődet tojd le,ne is foglalkozz vele,mert nem éri meg(nehogy már ő miatta menj tönkre,a te lelki egészséged/épséged fontosabb ennél!!!!Még ő se rontsa kedved-mondom én) Az előttem lévőnek meg igaza van,próbálj találkozni a barátoddal(akár titokban!),vagy lógj a legjobb barátaiddal!

Szurkolok!

17/L

2011. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De beszéltünk telefonon, de sajnos nekem nincs pénz telefonomon, neki meg már 10ezer forintos számlája van.


Igen suliba jó lesz mindig ott vár a barátom szünetekbe, csak sajnos a "bnőm" osztálytársam :S


Igaza van az egyik válaszolónak, én nagyon szeretném ha a szüleim egyben a barátaim is lennének, de sajnos nem :(

2011. jan. 1. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!