Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most meg mi a francot csinálja...

Most meg mi a francot csináljak? Összetörtem anyunak a 90ezres herendi porcelánját. Véletlen volt.

Figyelt kérdés
Most teljesen tanácstalan vagyok.Köszi a válaszokat.
2010. nov. 16. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudsz mit tenni. Bevallod, és gondolom (kis) vita lesz..:/

Nincs mit tenni szerintem :(

2010. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megdicsérni, rosszul fog esni neki, ellepik az emlékek... Gondolom valamilyen jeles napra kapta. Rosszabb, ha már csak az a herendi volt az egyetlen tárgyiasult emlék arról, akitől kapta.


De előbb utóbb megemészti, hiszen ezen szettek 90%-a még sosem volt használva (meg nem is igen lesz)


DE nehéz napok elé nézel. Egyet tarts szem elött, hogy nem haragból kiabál rád, csak a keserűségét így fogja levezetni. Tudja ő is a lelke mélyén, hogy bánod, és hogy véletlen volt.


Sok sikert! 27F

2010. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Elöször is örizd meg a hidegvéred.

Észrevették?

Nem Ne foglalkozz vele! A probléma meg van oldva!

Igen


Rád fogják?

Nem Még jó! A probléma meg van oldva!

Igen Szerencsétlen vagy!


Rá tudod kenni valakire?

Igen Kend rá! A probléma meg van oldva!

Nem ? Hát ezt megszivtad...

2010. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Pl macska?
2010. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs macska... ja és az a legrosszabb hogy a mamájától kapta... amikor meghalt.
2010. nov. 16. 15:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne kend rá senkire és semmire.Valld be szépen, hogy te tetted.Anyukád úgyis megbékél idővel, hiszen nem szándékosan csináltad, és ha nem hazudsz, nem lesz lelkiismeretfurdalásod sem.Az nagyon rossz tud lenni...
2010. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Hívd fel most és mond el, így mire hazaér elszáll a mérge, és nem fog kiabálni.addig meg ki googlezhatod, hol javítanak ilyet.
2010. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Tisztelt "Másra Háritó" válaszolók !

Remélem, a kérdező nem ezt választja majd.Ahogy most vállalja /vagy nem / ami történt, úgy fog tenni máskor is, más, nagyobb súlyú dologban is !Szerintem a legjobb és legtisztább dolog felvállalni, bár tényleg nem könnyű,de éppen ettől válsz felnőtté, hogy nem más háta mögé bújsz baj esetén, hanem kiállsz és vállalod a felelősséget.

2010. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Voltam hasonló helyzetben(na jó nem ilyen nagyság rendben)

Akkoriban sok vitám volt amúgy is anyuval,pont nem hiányzott.El mondtam apukámnak aki mindent magára vállalt.

Annyira rendes volt.Pár mondat és el volt intézve a dolog.

2010. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
az egész készletet összetörted ?
2010. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!