Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert a barátom, teljesen...

Megvert a barátom, teljesen összetörtem, nem is tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
voltak mindig kisebb viták de semmi komoly, 2 napja viszont teljesen bekattant, és elég durván megvert, fáj mindenem lila a fél fejem, alig hallok a bal fülemre, kék zöld mindenem, előtte csak annyin vitatkoztunk, hogy kinek miből van elege de semmi komoly, teljesen megőrült mint egy idegen. másfél éve vagyunk együtt és én nagyon szeret(t)em...és tudom hogy aza normális ohgy ezek után elküldöm a f@szba, de valami visszatart, de közbe folyamatosan bevillannak a képek a tegnapelőttről és teljesen rosszul leszek... ha a barátaimnak vagy a családomnak elmondanám akkor gyakorlatilag alig maradna életben, olyat kapna, de így meg nem tudom kivel megbeszélni a dolgot.. nem is tudom hogy lezárni ezt az egészet...szeretem de irtózok és undorodok tőle
2010. ápr. 21. 09:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
79%
HA komolyan kérdezed akkor nagy bajok vannak veled agyilag+érzelmileg
2010. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy amíg nem voltam én magam ilyen helyzetben én is azt mondanám hogy első ilyennél otthagynám, demikor benne van az ember, akkor jóval nehezebb...

amúgy ő is kapott tőlem, csak hát ő mégis 3 fejjel és pár kiló izommal nagyobb..

2010. ápr. 21. 09:41
 3/51 anonim ***** válasza:
97%
Az eszedre hallgass. Mondd el a barátaidnak, családodnak, és őt vágd ki, ha fel nem is jelented. Ha egyszer megtette, újra megtenné, ezért semmiképp sem maradj vele!!!!!!!!
2010. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
99%

figyelj, egyértelmű hogy szakítanod kell.

Legyen már több önbecsülésed!

2010. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
93%
Én azt javaslom hogy hagy el őt! mondd meg miért! Ne tartson vissza semmi! Ha egyszer megtette már veled, meg fogja ezután is, gondolom ezt te sem szeretnéd! Gondolod végig! Ne mond el senkinek mi történt ha félted a veréstől, beszéljétek meg hogy nem mondjátok senkinek és kitaláltok valamit hogy miért mentetek szét!
2010. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
94%
Szedd össze magad! Amilyen gyrosan tudsz TŰNÉS!!!! Ha vissza akar tartani igen is kapja meg amit megérdemel, a barátaidtól, rokonaidtól. Menekülj és vissza se néz! Nincs értelme és nincs okod vacilálni. Nem értem mia f@szért nem húztál már el? Itt már nincs érzelem, max vmi torz függédi kényszer.
2010. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
94%

Menekülj!

A legjobb lenne, ha szólnál valakinek, összepakolnál és elcuccolnál tőle. Nem szabad ezt eltitkolni, mert később sokkal súlyosabb dolgok is lehetnek belőle.

Semmi sem mentség arra, hogy egy férfi agyba-főbe verjen egy nőt. Mi tart vissza? Félsz? Szereted? Nem hiszem,hogy ezután lehet szeretni. Ő biztosan nem szeret, ha ilyet tett veled.

2010. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
29%
Ő is kapott? Ez aztán szuper, szép pár vagytok :S
2010. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
98%
A leírtak alapján ez nagyon durva bántalmazás volt. Én még egy kis meglegyintést sem tudnék megbocsájtani, nemhogy egy ilyen verést. Természetes, hogy undort érzel. Ne titkold el a család, és a barátok elől. Kapja csak meg ami jár neki!!! És hagyd el! Aki egyszer ilyet tesz, azt semmi nem tartja vissza, hogy legközelebb is megtegye. Ez nem egy olyan történet, amiből még jó sülhet ki, vagy ami még érdemes rá, hogy átgondold mit is tegyél.
2010. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
98%
Ha egyszer megvert, máskor is meg fog verni. Van egy diplomás barátnőm, akit az egyik pasija folyamatosan ver /négyszer-ötször már megtette/, mégis vele szexel. Azt állítja, valamiért szüksége van rá. Ha te is ezt vallod, várd a következő "csapást"! Engem csak egyszer ütne meg, nem haboznék.
2010. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!