Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztáltak valaha? Ha igen,...

Molesztáltak valaha? Ha igen, mit kezdtél ezzel az élménnyel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 09:19
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
95%
*akkor
2009. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

15-16 éves koromban kezdődött. Egy osztálytársnőm albérlő társa volt a srác. Először bulinak indult, együtt voltunk, együtt lógtunk. Mikor már nem akartam, akkor bekattant. Mindig elém jött a suliba, nem engedett haza, ha tiltakozni mertem megvert, megalázott nem egyszer, sokszor. Kb egy éven keresztül rendszeresen megerőszakolt. Aztán külföldre mentem nyári gyakorlatra és soha többet nem találkoztunk.

Ma már 25 éves vagyok, 8 éves kapcsolatban élek, a párom mindent tud és valószínűleg ezért ennyire türelmes, ugyanis a szexuális életem... Katasztrófa.

2009. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

11 éves lehettem. Engem a közeli butikos (cukros) bácsi. Be etetett, adott mindenfélét, aztán behívott a kis bódé hátuljába. Mint írtad kedves kérdező ez a hapi is ugyanazt csinálta. Nyúlkált, számba dugta a nyelvét. Tovább is ment volna, de vevő jött és akkor előrementem és azt mondtam, hogy mennem kell várnak otthon. Többé nem adott rágót...Akkor még nem igazán értettem, mi is történt. Undorodtam, de csak felnőttként értettem meg, hogy milyen "mázlim" volt. Évekkel később kiderült, hogy egy barátnőm is "betévedt" hozzá. Otthon egyikünk sem szólt, szégyelltük magunkat. Viszont szóltunk a lányának, hogy a papát ne engedjék a boltba.

A másik eset az volt amikor a suliból jöttem hazafelé. Negyedikes voltam. Hátra szerettem ülni a buszon, ott kevesen voltak. Akkor is csak egy hapsi jött hátra. Éppen mellém állt, még én ültem. Elővette és elkezdete kiverni a micsodáját. Én halálosan megrettentem, lefagytam, megmozdulni sem mertem. A következő megállónál sokan szálltak fel és én egyből előre mentem. Egy darabig jött utánam. Mai napig érzem a rémületet ha rá gondolok.

Nem tudom, hogy miért van, hogy kiszúrtak. Családi mendemondák szerint apám is molesztált úgy hároméves korom körül. Erről nem tudom az igazságot. Viszont nem maradtak ezek a dolgok nyomtalanul. Még páromtól sem viselem el a közeledését, ha "kiszolgáltatott" helyzetben vagyok pl.: fürdök és ő bejön beszélgetni, nem érinthet meg, mert védekezek. Viszont ha együtt fürdünk akkor semmi gond.Én ezekre az élményeimre vezetem vissza.

2009. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
11:47 - nem értem, hogy tehette meg? Nem lett volna, aki elkísér vagy megvéd? Senki nem tudott róla? EZ nagyon gáz.
2009. okt. 15. 11:52
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az elején haverok voltunk, bíztam benne. Az első ilyen eset után még nem aggódtam, a második is elment, valahogy úgy gondoltam, hogy rosszul állok a szexhez, biztos azért fáj. Aztán lett egyre durvább, és mikor két kétajtós orosz szekrénnyel vár a suli előtt... nem tiltakoztam. Inkább tűrtem csendben némán és csak arra gondoltam, hogy így előbb szabadulok.

Volt, hogy menekülőre fogtam... bár ne tettem volna. Akkor ketten, hárman estek nekem. :(

Szörnyű dolog, de talán túl leszek rajta. Nemrég jött újra elő bennem, úgyhogy most naplót írok a neten. Talán sikerül kiegyensúlyozottnak lennem, mire nagyobb lesz a kisfiam (4 hónapos). Mert azt nem akarom, hogy megkeseredett embernek lásson. Túl fogok lépni rajta, mert túl akarok lépni rajta!

(11.47)

2009. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

10 éves voltam, testvérem apja (nem egy apától vagyunk hála Istennek). Elkezdett fogdosni, ölelgetni és megjegyzéseket tenni, hogy menjünk el csak ketten erre-arra. Érdekes, de értettem mit akar, a legszörnyűbb az volt, hogy anyám ott állt és végignézte vigyorogva. (Ő volt anyám szerelme egész életükben, Apummal csak a pénzéért van).

A faszi már meghalt rákban pár éve elég fiatalon. Azóta anyámban nem bízom, elköltöztem külföldre így nem is sokat látom. Viszont Édesapámért tűzbe tenném a kezem, sajnálom, hogy akkor nem volt ott.

Van már egy kislányom és egy 4 éves kapcsolatom, de ha erre az esetre gondolok, kiver a víz.

2009. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
11.01es vagyok! Nekem is volt egy naplom, abban leirtam minden sérelmemet fàjdalmamat! Jo volt kiirni! Utànna összeragasztottam a papirokat és rà irtam, hogy ez a fejezet lezàrva, valahol megnyugtatott! :) De szerintem el is fogom égetni :) Bàr màr nem nagyon gondolok rà! Gondolom azért mert komoly sérelem nem ért végül is, meg elég fiatal is voltam, hogy ne fogjam fel! Nem tudom mit tettem volna, ha tényleg megtörténik, idösebben! Tisztelet azoknak akik felbirnak àllni és teljes életet élni!
2009. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon szomorú, hogy a gyerekek nem bíznak a felnőttekben. Nem mondták el, hogy ha ilyen történik velünk az nem normális. Az meg dühítő, ha a felnőtt (esetleg anyuka) tud a fajtalankodásról és nem tesz semmit. Mi vagyunk a mostani felnőttek, akikkel fajtalankodtak régen. A mi gyerekeinket meg kellene védenünk. Mi sajnos már tudjuk, hogy ezek az emberek azok akikről senki nem gondolja, hogy valójában mire képesek. Én már elmondtam a fiaimnak, hogyha valaki kellemetlenkedik azt ne hagyják, vagy szóljanak nekem. Nehéz ezt leírni és így megfogalmazni, de már beszéltem velük erről. Hiszen nem csak kislányokat molesztálna, hanem fiúkat is. S azt senkinek nem hiszem el, hogy élvezné, ha a szomszéd elhízott lepcsesszájú, egyébként hízelkedő Tódorkanéni megfogja neki itt-ott.
2009. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim válasza:
96%

Egy éve, egyszer megpróbáltak. Későn jöttem haza, és követett egy férfi, aki taperolni akart. Megpróbált lefogni. Annyira dühös lettem, végigkarmoltam az arcát, és eltörtem az egyik ujját [mármint szerintem eltörtem, de ez nem biztos], és tökön rúgtam. Elfog az indulat ha csak a dologra gondolok. Elmondtam anyukámnak, és elmesélte hogy vele is történtek ilyesmik, és ugyanígy cselekedett. 6 éve versenyszerűen csinálok küzdősportokat, úgyhogy próbáljon akárki is hozzám érni, nem ússza meg. ^^

15/L

2009. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Nem kellene szerintetek utólag is akár figyelmeztetni az ilyen emberek környezetét? Utólagos feljelentés lehetséges ilyen ügyekben? Mondjuk az "én bácsim" (brrr) már meghalt, de haló porában is szét tudnám verni apró darabokra.
2009. okt. 15. 15:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!