Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztáltak valaha? Ha igen,...

Molesztáltak valaha? Ha igen, mit kezdtél ezzel az élménnyel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 09:19
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 4 eves lehettem, amikor "elraboltak" az utcarol, mikozben jatszottam. Igy utolag nagy szerencsem van, h elve megusztam, es visszakerultem a szuleimhez. Szornyu volt, tisztan el meg mindig bennem, amit az a pasi tett velem. Ugy gimi korul sikerult tul tennem magam rajta, de elfelejteni sose fogom.
2009. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

Lehet , hogy furcsa amit írok de velem történt.


Pár éve jöttem csak rá ( most 30 vagyok) , hogy mi is történt 7-8 éves koromban. Csak úgy belémnyilalt a felismerés és szörnyű düh és gyűlölet van bennem azóta.


Ahogy fürdettem a kislányomat akkor idéződött föl bennem ez az emlék.

Apukám anyukája, vagyis az én nagymamám lavórba fürdetett amikor nagyritkán nála aludtam. Fölállított, és a lábam között szappannal kezde mosni nagyon erősen. Mindig fájt és mindig csípett. Hogy miért? Mert már a hüvelyembe masszírozta a szappanhabot. Utáltam nála lenni mert nála mindig csípett a fürdés. Becsuktam a szemem és vártam, hogy legyen vége.


SZEMÉTLÁDA!!!!!!!!!!!!!


Csak a férjem tudja. Senkinek nem mondtam el. De kedvem lenne kiordibálni magamból. Leordítani a fejét a vénasszonynak aki már nem él.

2009. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
67%

Engem a szomszéd csaj molesztált 7-8 éves koromban!

A punciját mutogatta és oda nyomta a kezem pedig 1 évvel fiatalabb volt mint én!!

Apámék meglátták és még én lettem lebaxva amúgy izgalmas volt és kár hogy nem tartott 1-2 percnél tovább..

Aztán évekig szivattak a szomszédok hogy majd ő lesz a feleségem, de serdülő korunkra már beszélőviszonyban sem voltunk :D

Hála a jó istennek !!! :D

2009. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
51%

19:37



Az nem molesztálás volt félreérted!


A régi szappanok baromira erősek voltak, nekem is állandóan csípte a kukimat amikor anyám megmosta!

És azt muszáj volt erősen dörzsölni mert másképp nem lehetett rendesen lemosni és szétszárította a bőrt akár még ki is csíphette!!

2009. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
A 20:55-ös vagyok. Nem értem, hogy lehet valakinek ilyen undorító vágya. Lehet ezzel egyedül vagyok, de én még a zsúfolt metrón is igyekszem elkerülni másokkal az érintkezést.
2009. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim válasza:
100%

Én scrác vagyok...és nem gondolom, hogy hú , de nekünk nem jöhet az életünkbe ilyen...

Engem is sikeresen elkapott 13 évesen a barátom 18 éves nővére... tanulság: ne nyiss szűz 18-as csajra, aki épp szépeket gondol, mert a keze a lába között van.

Minden esetre nem esett olyan jól, mont azt gondolná az ember...

Utólag sokáig szívtam a dolog miatt...

2009. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
76%

A 20.10-esnek.

Fogalmam sincs mi a francnak szólsz hozzám!


Amúgy születésem óta mindennap fürödtem és soha máshol nem volt ilyen élményem. Pedig a másik mamámnál is fürödtem és édesanyám is fürdetett. Tudom, hogy mit éreztem hidd el! A legérzékenyebb testrésznél dörzsölte a legdurvábban és fájt. Tudod miért ? Mert a szűzhártyámat is átszakította. Amikor először voltam együtt fiúval nekem nem szakadt át és nem vérzett semmi. Vajon miért?

Lehet, hogy a példám nem tartozik a molesztálás körébe DE egy laza szexuális perverziónak mondható.

2009. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2009. okt. 23. 22:19
 49/60 anonim válasza:
100%

Igen, engem szinte mindig és mindenhol megtalálnak az ilyen perverz disznók, már nagyon ki vagyok akadva rájuk. Emlékszem amikor még kislánykoromban (6 éves voltam) egy buszon hozzám dörgölőzött egy 40 év körüli ürge, pedig édesanyám ott állt mellettem és persze észre is vette, rögtön leteremtette a fickót, hogy ezt mégis hogy képzeli, mire az megfogta a fenekét és fensőbbséges vigyorral kérdezte hogy "talán zavar?" következő megállónál le is szálltunk és inkább gyalog mentünk tovább. Megjegyezném hogy többi utas közül senki nem próbált segíteni... Furcsa, hogy nem ez a legdurvább molesztálós eset, ami megtörtént velem, de mégis ez hagyta bennem a legnagyobb nyomot, azóta nem is szállok buszra.

17/L

2009. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly előtt, 12 évesen jöttem haza egy különórámról, és ugyanaz történt, mint az egyik válaszolóval: Megállt mellettem egy autó, lehúzta az ablakot... Én hülye azt hittem, hogy keres egy utcát. Nem... éppen önkielégítést végzett. Én el kezdtem futni, ahogy a lábam bírta, bementem egy boltba, mert úgy tanultam, hogy forgalmasabb helyre nem jönnek, de nem követett. Hála égnek. Csak anyukám tudja, és abban az utcában nem szeretek járni. Ha igen, barátnővel, de akkor is szedem a lábam, és nem tudják, hogy miért, nem is árulom el nekik, nem merem. Csak pár utcányira vannak ezek az órák, és mégis busszal jövök haza. Főleg télen, a sötétben.


Meg egyszer volt olyan, hogy vidéken odajött hozzám meg a barátnőmhöz egy huszonéves fazon, aki valami könyvről dumált, meg kért a kekszünkből (szülők nélkül voltunk egy gyógyfürdőben, kb. 10 háznyira laktunk). Azt mondta, hogy szeretné ezt nekünk meghálálni, hogy adtunk neki enni... Én meg odamentem egy nénihez, hogy figyelne-e ránk, mert gyanús a pasi. De a nő elment, mi meg ottmaradtunk vele, és mentegetőzött, hogy ő nem akar bántani minket, de olyan szépek vagyunk... Spuriztunk haza. Nagyon félek az idegenektől, bárkitől, aki szembejön velem az utcán :( beteges.

2010. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!