Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztáltak valaha? Ha igen,...

Molesztáltak valaha? Ha igen, mit kezdtél ezzel az élménnyel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 09:19
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
pont 1-2 hete volt h elmentem futni egy közeli erdős részre, és már eléggé ki voltam fáradva mikor összetalálkoztam egy biciklis hapsival aki aztán elkezdett követni. egy darabig lassan jött mögöttem aztán mellém jött és elkezdett fogdosni meg azt mondta "szép a s*gged", utána odébb gurult. kiabáltam rá valamit (amit most inkább nem írnék le ide). visszafordult, megint mellém jött és megfogdosott, meg mindenféléket kérdezett. tudom h kb le kellett volna rúgnom a bicikliről, de annyira leblokkoltam h csak sírni tudtam. elment, úgyh leültem egy kicsit kipihenni magam, de még párszor visszajött és elgurult előttem, akkor már szerencsére nem ért hozzám, de ettől is be voltam tojva rendesen.
2009. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
98%

16:13! Ez is nagyon ilyesztő lehet és sokakat ez is elkíséri egész életén keresztül.

Igen, szerintem igenis figyelmeztetni kellene ezeknek az embereknek a környezetét. Itt csak az a baj, hogy a környezet nagyon gyakran tisztában van azzal, hogy a "papa" mit csinál, csak homokba dugják a fejüket. Egyszerűbb ha tudomást sem vesznek róla. Még az is elképzelhető és szerintem a legtöbb esetben tényleg az történne, hogy azt néznék hülyének aki odamegy vagy feljelenti őt fajtalankodásért. Ezeket a bejelentéseket a hatóság is nagy fenntartással fogadja. Na meg ott van régi beidegződés, hogy a nő akarta. Hallottam már olyat, hogy egy ilyen pedofil azzal védekezett, hogy a tizenkét éves kislány kellette magát. Ráadásul a kislány anyja is inkább féltékeny volt mint a lánya pártját fogta volna.

2009. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mondtam el az anyukámnak, mert az a szemétláda érzelmileg zsarolt, hogy akkor már nem fog szeretni, és anyukám is haragudni fog rám, ha elmondom neki, stb... Sikeresen elérte nálam, hogy még nekem legyen lelkiismeret furdalásom. Természetesen elhittem, mert kicsi voltam. De ahogy idősebb lettem, felmértem a tette súlyosságát. Ezért nagyon odafigyeltem arra, hogy esetleg a húgommal ugyanezt már ne tehesse meg. De valahogy most sincs lelki erőm erről beszélni, nem tudnék kitálalni.
2009. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Az én cukrosbácsim megpróbálta elhitetni velem, hogy amit csinál az nekem jó. Én meg szégyelltem, hogy undorodok....
2009. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%

Velem is tortent hasonlo eset. Nagyon sokaig nem tudtam tul tenni magam, sok kezdodo kapcslatom ezert is ment tonkre. Van egy 12 eves lanyom, es soksor elmondtam neki, ha valaki valami olyant tesz ami nem helyen valo akkor csak szoljon nekem, es ellatom a bajat!

Most 4 eve ratalaltam az igazi emberkere, akivel mar elfelejthetem a multat! :)

33/N

2009. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy tovább tudsz lépni. Nagyon jó, hogy a kislányoddal megbeszéled, hogy ha ilyesmi történik azonnal jelezze.
2009. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%

Velem négy ilyen eset is történt. A legelső az anyukám bátyja volt. 4 éves lehettem, de kristálytisztán emlékszem, az ölébe ültetett és elkezdett simogatni,szerencsére jött anya és megúsztam.


A második esetben egy kéményseprő jött oda hozzám a játszótéren, és azt mondta, hogy kapok tőle cukrot, ha elmegyek vele a bokrok mögé. Nem mentem. ( 8 éves voltam akkor.)


A harmadik esetben apukám megkért, hogy vigyek vissza egy szerszámot a legjobb barátjának. Elvittem, de behívott a szobába, és simogatni kezdte a combom. Sírva tekertem haza a biciklimet, otthon elmondtam apának, hogy mi történt. Hitt nekem,de mégsem szólt egy szót sem a barátjának erről. 10 éves voltam akkor.

2009. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

A negyediket már nem úsztam meg ennyivel, de az nem történt meg, mert sikerült elmenekülnöm. Akkor már 14 éves voltam.


Néha gondolok már csak ezekre a dolgokra.

Van egy 2 éves kislányom, nem szeretném ha bármi hasonló dolog történne vele. Ha eljön az ideje beszélek vele, hogy nagyon kell vigyázni, mert sok ilyen szemét, aberrált állat van sajnos.

2009. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szörnyűek ezek a dolgok, és nagyon nehéz róluk beszélni. De abban biztos vagyok, hogy bárki, aki átélt hasonló dolgot, az a lehető legteljesebb mértékben odafigyel majd arra, hogy az ő csemetéjével ez ne történhessen meg. Ezt tényleg az tudja csak "átérezni" akivel megtörént hasonló.

Az első páromnak 3 év után tudtam elmondani, hogy megértse az addigi viselkedésemet. (Azóta szétmentünk, de apámmal láthatóan utált egy levegőt szívni, amit megértek) A jelenlegi páromnak még nem tudtam elmondani, pedig benne látom a gyermekeim apját, a társat, a jövőt. Viszont abban biztos vagyok, ha egyszer ő ezt megtudja, akkor az a görény élete végéig vért fog pisálni...

(Én vagyok akit az "édesapja" tett tönkre, és nem merte elmondani az anyjának :( )

2009. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos nem. én fiú vagyok, de már óvodás koromban örültem volna, ha valamelyik csinosabb dajka csinál velem valamit.

ez a molesztálás dolog csak csajoknál lehet probléma.

ebben egészen biztos vagyok. :)"


Szerintem nem tudod mit beszélsz, ezt a nők másként élik meg, igaz engem sem molesztáltak, de nekem is volt egy kiskori élményem ami szintén "segített" kialakítani mostani kissé zavart személyiségemet. Egyik régebbi házunkban, a szomszédokkal jóban voltunk. Rendszeresen átjártunk hozzájuk, én akkor 4 éves lehettem benyitottam a szomszédék kamasz fiához aki az ágyon maszturbált. Nem emlékszem pontosan, de talán meg is kérdezte, hogy bekapod? Apróság, de kellemetlen volt. Szóval talán kedves első válaszadó gondolkozz mielőtt válaszolsz. 21/F

2009. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!