Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még másnak is ilyen...

Van még másnak is ilyen férje? Törődjek bele, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

Azt állítja azért ilyen mert sokat dolgozik, ami abból áll, hogy kb. reggel 6-tól este 5-ig dolgozik, de délben hazajön ebédelni és aludni, ami 2 órahossza. Az is igaz, hogy még vasárnap is odavan, de akkor csak délig. Amikor hazajön, egyből ül le az internet elé. A gyerekekkel nem játszik, ha megkérem, akkor max félórát, ami vagy tényleges játék, vagy csak leül közéjük és közben nézi a TV-t. Nem jön velünk sehova, hiába könyörgöm, hogy legalább fagyizni menjünk el, de jó ha évente 1x jön el. Vagy a múlkori nagy kánikulában nagy rábeszélésre kijött velünk a strandra, de ő végig a sarokban ült, semmit nem játszott a gyerekekkel. Semmi közös program, sehova nem járunk el, ha én menni akarok, akkor a két fiammal megyünk hármasban.

Ja és most mosolyszünet van nálunk, ezért úgy döntöttem, hogy itthon sem csinálok semmit, de nem veszi észre, hogy kupleráj van a konyhában és esetleg elmosogatna, vagy a gyerekek után összesepregetne az étkezőben. Tehát itthon semmit nem csinál. Már úgy érzem elegem van.


2013. jún. 30. 07:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
A férjem 12 órában dolgozik, vagy nappalos vagy éjszakás. Én reggel nyolctól dolgozok ameddig van munka, általában este ötig, illetve kettőig pénteken. A gyerek óvodás. Amikor szabadnapos (A hét: H-K nappalos, SZ-CS szabad, P-SZ-V nappalos, B hét: Sz-CS nappalos, C-D hét ugyanez csak éjszaka) akkor ellátja a gyereket, hozza-viszi az óvodába, melegíti neki az ebédet, lemegy vele a játszótérre stb. Felporszívózik meg feltöröl, elmosogat ha kell, egyedül főzni nem tud, bevásárolni velem jár. Nem járunk el bulizni de fagyizni, sétálni szoktunk, játszótérre ha itthon van mindig jön, szülőértekezletre, védőnőhöz mindig jár. Szóval nem mindenhol úgy van mint nálatok. Egyébként mit mond, miért nem foglalkozik a gyerekkel? Megunt benneteket?
2013. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nagyon fáradt, és semmihez nincs kedve.
2013. jún. 30. 07:56
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Őszinte leszek, én nem tudnék ilyen emberrel élni.

Nincsenek közös programok, semmi, csak otthon kiszolgálni, na nekem ez nem jönne be. Még a gyerekekkel sem foglakozik. Akkor minek vele lenni? Azért mert keres valamennyi pénzt? Én nem élnék vele tovább, az biztos.

2013. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Ingyen rabszolga bárhol tudsz lenni. Ezzel az erővel hozzám is eljárhatnál takarítani moshatsz rám, vasalhatsz, főzhetsz stb. én meg majd gépezek meg ülök a sarokban. Majd szólok hova gyere...
2013. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén szólva az én férjem többet dolgozik mint a tiéd, de mindig próbál időt szakítani ránk, és hétvégén legalább az egyik napot próbálja velünk tölteni.

Nem tudnék olyan emberrel élni mint a te férjed.:(

2013. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Én két fiamat nevelem egyedül, apuka vagyok! Nézd a férjed ez esetben ha bünteted vagy vádolod még frusztráltabbá válik! Szerintem szereti a gyerekeit, de ő nem tudja úgy kifejezni ahogy te szeretnéd, lehet hogy elkeserít de nem hiszem hogy változni fog, mert kivan égve! Ilyen és ehhez hasonló esetben az okokat kell vizsgálni a vádlás ítélkezés még jobban elmérgesíti a helyzetet. Szerintem egy apa részéről az is nagy feladat hogy dolgozik és így küzd a családért hogy eltartsa. Vannak férfiak akik sokkal jobban foglalkoznak a gyerekekkel játszanak velük és élvezik, eljárnak a párjukkal és gyerekekkel fagyizni sétálni és jól érzik magukat, de bizony vannak férfiak akik nem, és nem hiszem hogy azért mert nem szereti a gyerekeit vagy nem lenne gondoskodó apa! Ha elmenekülsz se biztos, hogy könnyebb lesz, a gonosz emberek elől kell menekülni! De ne is törődj bele! Szerintem pszichológus kellene bevonni!
2013. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, hogy mindenki kapásból elítéli az apukát, azért itt nem egy nem törődöm apukáról van szó szerintem! A leírtak alapján hogy rábeszélésre el megy a családdal ide-oda de nem érzi jól magát ez valami lelki problémára utal, frusztrációra!

De adhatunk olyan tanácsot is ne élj vele fölösleges kínlódnod! El lehet mozdulni a megoldás helyett a megadás irányába!

2013. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
Én sem lennék már vele ! Kapcsolatban magányosnak lenni sokkal rosszabb, mint ténylegesen egyedül lenni.
2013. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Zsolti G-nek igaza van, valszeg kivan égve. Az a baj, hogy ha ezt feleség vagy hozzátartozó mondja, nem hisz majd neki, gondolom szakember segítségét meg nem kérné mert "oda csak a bolondok járnak" életritmuson meg változtatni nehéz, itt saját magától kéne egy elhatározás. De ez így tényleg xar lehet. A szülők azt hiszik, hogy ha robotolnak és nem élnek saját életet az jó, és később erre hivatkozva várnak majd mindent el a gyerektől, hogy legyenek ők fontosabbak saját életüknél. Pedig ez a fagyi visszanyal de csúnyán később neki. Próbáld meg megbeszélni vele, hogy ez így neked nem okés.
2013. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

1. Ha napi 12 órát dolgozik, az böven ok arra, hogy utána hullafáradt legyen, nemcsak testileg, de lelkileg is.


2. Arról nem írsz, hogy TE jársz-e dolgozni, vagy otthon vagy a gyerekekkel. (Mert nekem ez utóbbi tünik valószinünek.) Tudom - mert négy gyereket nevelek, hogy ez sem fáklyásmenet, és elég sok munka, de azért még mindig sokkal kevésbé megterhelö, mint egy munkahely.


3. Zsolt G. válaszait érdemes alaposan átolvasni, nagyon sok igazság van bennük. A férjed a kiégettség és depresszió tüneteit mutatja, vagy csökkenteni kellene a terheket, vagy legalább is szakorvos segitésgét venni igénybe.


4. Ha ilyenek miatt akár csak megfordul a fejedben, hogy elhagyd, akkor veled is, meg az értékrendeddel is valami komoly baj van. A párkapcsolatban nem egymás ELLEN, hanem EGYÜTT kell a problémákat lerendezni - és a férjednek tényleg komoly baja van.


négy gyerekes anya

2013. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!