Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadjak? Jogos lenne? Te...

Kiakadjak? Jogos lenne? Te mit tennél a helyemben? Nagyon mérges vagyok!

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ment el a párom az anyjához vonattal aki 200km-re lakik,úgy van hogy jön ő is vele. Megbeszéltük hogy este felhív de nem tette,mostanáig egyszer sem hívott! Én nem tudom hívni mert most nincs pénz a telefonomon,fülke meg kilométerekre van. Ezenkívül azt mondta hogy ma reggel már itthon lesz,ehhez képest sehol senki! Kértem hogy vigye magával a gyereket(3éves),mert úgy a vonat is olcsóbb lenne,meg hagy örüljön ment volna szegény minden áron! Természetesen nem vitte!

Most forr bennem az indulat!:( Már azon vagyok hogy fogom a gyereket és felülök egy vonatra én is és elmegyek anyámhoz,aki még messzebb lakik mint az övé. Ha arra nem képes hogy telefonáljon,akkor nagyon hiányolhat minket!:((( Meg ha hazajön tuti leüvöltöm a fejét!



2013. jún. 30. 17:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek is higgadtan beszélj vele mikor hazaér mert nem tudhatod h miért nem hívott... Am haa annyira hiányozna igazán felhívhatnád oké h kevés a pénzed de ez csak kifogás.
2013. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos bevállalnám a gyaloglást a telefonfülkéhez ! .. Egyébként nekem is rosszul esne ,meg aggódnék is ,nem-e valami baj van .
2013. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem miért lenne olcsóbb a vonat, ha vele van a gyerek is,de nem is ez a lényeg, nem szoktam vonatozni.

De miért nem mentél vele Te is? Annyi pénz sincs a telódon hogy küldj neki egy sms-t?

Szerintem kár ekkora hisztit csapni azért mert a párod az anyukájánál van!!!

2013. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Kondor Judit ***** válasza:
Az érdekes,hogy nem vitte magával a gyereket,pedig szeretett volna menni.+az is fura,hogy nem volt ideje felhívni,egy kávézás mellett is megtehette volna.Én biztos elmennék anyumhoz.
2013. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen felhívhatnám de nem fogok én a gyerekkel gyalogolni km-eket,mikor nála meg ott a telefon ráadásul az anyósnak van vezetékes! Majd ha megkaptam a pénzt feltöltöm. Azt beszéltük felhív,megígérte!!!


Ha valami baj lenne valaki már biztos szólt volna! Szerintem csak nagyon jól elszórakozik,de ami a legjobban bánt az hogy a gyereket bezzeg nem vitte szegény pedig úgy kérte!:(

2013. jún. 30. 17:35
 6/29 A kérdező kommentje:
Azért olcsóbb a vonat mert kisgyerekkel jár a 33%-kedvezmény. Menni meg azért nem mentem velem,mert az ő vonatjegyére is éppen hogy csak tellett,ezért nem is tudom feltölteni a telefonom!
2013. jún. 30. 17:38
 7/29 anonim ***** válasza:
De 150 ft csak van,hogy felhivd fülkéből ?
2013. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
nyugalom!
2013. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Van,de nem ez a lényeg! Ő miért nem hív??? Most komolyan tényleg nekem kéne,mert ő lesz@rja"?!:(((
2013. jún. 30. 17:44
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes, h amiatt nem aggódsz, h nem esett-e vmi baja, mert úgyis szólt volna vki...

Nagy a szerelem. Szerintem tök mindegy, mit csinálsz.

2013. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!