Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajléktalan lettem 22 évesen?

Hajléktalan lettem 22 évesen?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal élek együtt (nem szívesen nevezem már így, de ez van) már 4 éve, hazajöttem a nyári szünetre az egyetemről és bár eddig sem volt teljesen normális, realizáltam, hogy TELJESEN megőrült. A barátnőm is sokat volt itt ő is látja. Folyamatosan rendőröket hív a lakásra és úgy randomra havonta egyszer komolyan is veszik. Fizetünk, kedvesek vagyunk vele, segítünk neki, nem érdekli....


Hogy nekem mennem kell, hogy kijelent.


Ma este valószínűleg rosszat álmodott, talán azt, hogy megtámadtam és kihívta a rendőrséget, hogy megtörtént. automatikusan 72 órás távoltartási végzést adtak ki, mert a mentők szerint bőrpír volt rajta, tehát alapos is lehet a bejelentés, közben intézi a 30 napos távoltartási végzésem és kényszerkijelentésem.


Bele se gondol, hogy nincs hova mennem, nincsenek rokonaim már. Munkám nincs mert egyetemista voltam, és jelenleg hogy azt sem tudom hol tegyem le a fejem munkát sem tudok találni.


Vannak barátaim és pár napot maradhatnék, de főleg családnál élnek, egyszerűen nem fér bele. Nem tudom mit csináljak, hajléktalanszállóra nem szeretnék menni, már arra gondoltam, hogy befekszem valami kórházba.... a kapcsolatom is rá fog menni a dologra, de a legrosszabb ez a tehetetlenség. Nem tudom feljelenteni, nem foglalkoznak az ügyemmel, persze ami kötelesség (végzések, előállítás) azt megteszik ellenem....


Mit csináljak? Hova menjek??


2013. júl. 1. 07:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem veled van inkább gond,nem anyáddal?A kérdés kuszasága miatt kérdem,olyan min ha egy szellemileg fogyatékos írta volna.
2013. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ennyire nem adnak távolságtartási végzést.. sőt, még súlyosabb, bizonyíthatóbb dolgok miatt sem. Már itt megbukott a történet.
2013. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Keress munkát, dolgozz, és ennyi.
2013. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hova menjek??

a bolondokházába

2013. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes történet....várom a válaszodat a válaszolók kérdésére.
2013. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kovpet ***** válasza:
57%

Nem láttam az előző kérdést, nem is tisztem védeni a kérdező srácot, de azért gondoljatok már bele, hogy egy ilyen szituációban, teljesen kétségbeesetten (tegyük fel, hogy nem kamu az egész) mi mennyire tudnánk összeszedetten megfogalmazni a mondanivalónkat?


Kérdező: most baráthoz menj, 72 óra biztos belefér. Egy ilyen eset után lesz bírósági része az ügynek és ott bizonyítani kell a bűnösséged. Amit nehéz lesz, mert nem csináltál semmit. Akkor valószínűleg kiderül, ha tényleg orvosi baja van neki.

2013. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
kérni kéne rá egy kivizsgálást.
2013. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!