Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és a bejelente...

23 éves vagyok, és a bejelentett lakást ami önkormányzati volt és a szüleim nevén azt megvették pár napja. most akkor hajléktalan lettem? Mit tehetek ha nem tudok sehova bejelentkezni?

Figyelt kérdés
tudok valahonnan segítséget kérni, mert még a melóhelyemen is létszámcsökkentés volt még decemberben ,azóta munkát se találtam. kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz most velem. itt ott vagyok pár napokat...
2010. febr. 24. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem! A szüleiddel éltek egy önkormányzati lakásban.Ezt a lakást megvették.KIK? a szüleid? Mert ilyenkor az első joga a lakásvásárlásra annak van aki benne él..vagy hogy is van ez?
2010. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az van, hogy van az önkormányzati lakás, amit huszonx éve bérelték a szüleim. viszont adósságot halmoztak fel, ezért az önkormányzat a bérleti jogot eladta másnak. a szüleim egyik itt a másik ott, és én is barátoknál vagyok. szóval az a lakás már más nevén van. ezért gondolom én hogy már oda nem is vagyok bejelentve. csak akkor most mit csinálhatnék???
2010. febr. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!