Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb megoldás, ha ex keres...

Legjobb megoldás, ha ex keres még?

Figyelt kérdés

Sok év után sokadszorra hagyott el az exem tavaly. Teljesen padlóra küldott, átmenetileg gyógyszeres segítségre is szükségem volt. Tudtam, hogy nem fog akarni végleg kilépni az életemből. Időről-időre írt, aztán tíz hónap után lett valakim, ami kiborította - neki persze folyamtosan lehetett.

És ír, ír, ír. Sosem válaszolok, de nyomaszt. Volt, hogy a randim előtt, és olyankor mintha kő ülne a gyomromba. Nem akarok tőle semmit már.

A mostani kapcsolatomat nem akarom azzal terhelni, hogy mindig elmondom, de rámül a dolog.

Már megírtam exnek, hogy mást szeretek és engedjen el... Nincs más megoldás, mint a hallgatás?...

Jaj, de jó volt kiírni magamból...


2013. jún. 22. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Illene találkoznod még egyszer utoljára, és személyesen lezárni az ügyet, mert ha a levegőben marad, az érzés vissza-vissza tér majd a legváratlanabb helyzetekben. Lesz hozzá elég bátorságod?
2013. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Türelem! Engem durván üldözött az exem, telefonon, SMS-ben, személyesen is. Szakítás után még két évig próbálkozott.. Soha nem válaszoltam, nem vettem fel a telefont, ha az utcán várt, átmentem a túloldalra, ha csengettek, nem mertem ajtót nyitni.

Idegőrlő volt és ijesztő, rettenetesen éreztem magam, féltem, de tudtam, hogy tartanom kell magam ehhez, ha végleg meg akarok szabadulni tőle. Más megoldás nem volt, és az idő igazolt, két év után úgy tűnik, végre eltűnt.

Ez persze nagyon hosszú idő, de ha szerencséd van, a te exed hamarabb feladja.

2013. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Fölösleges találkozni. Tavaly majdnem rávett, de rájöttem, már semmit nem akarok. Telefonon beszéltünk, nem értette, miért kéne bocsánatot kérnie, miért bántottak dolgok, éreztem, semmi nem változott. Ő dobott ki megalázó módon.

Örülök, hogy nem vele vagyok. Csak nyomaszt. Mert basszus, sajnálom, ezért bőgni kell, erre elképzelem, hogy bánt velem, akkor meg azért kell.

2013. jún. 22. 22:24
 4/24 anonim ***** válasza:
Hova ír? SMS-ben? Cseréld le a számod. E-mailben? Tiltsd le az email címét, vagy cserélj emailt címet. Facebookon? Tiltsd le? Postán? Írd rá, hogy ismeretlen helyre távozott, és dobd be egy postaládába, visszaviszik neki.
2013. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
A 4-es válaszoló struccpolitikája nem célravezető. A kérdezőnek szembesülnie kell a "démonjaival" Szerintem.
2013. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Ötös: miért nem megoldás szerinted az, ha megszakítja vele a kapcsolatot? Négyes voltam.
2013. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem tavaly, bocs, tavasszal vett rá majdnem.
2013. jún. 22. 22:29
 8/24 A kérdező kommentje:
Facebookon rég letiltottam, de a mobilom a munkaeszközöm is.
2013. jún. 22. 22:29
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
A megszakítós módszer nem megoldás, csupán tüneti kezelés. A labdát le lehet nyomni a víz alá, de felkívánkozik majd egy gyengébb pillanatban, ha elfogy a lenyomásához szükséges erő. Ezért tartom szükségszerűnek a találkozót. Tudom, hogy szarul hangzik, de valakinek ki kell állnia az igazság mellett.
2013. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
De már megmondta neki, hogy mást szeret és kéri, hogy engedje el. Mit kellene még tennie?
2013. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!