Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újból összejöttem az exemmel,...

Újból összejöttem az exemmel, de neki már közben gyermeke is született a barátnőjétől. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Én eddig is szerettem és most is szeretem. Ő szakított velem, mert megismerte a mostani barátnőjét és akkor őrülten beleszeretett és az szinte azonnal teherbe is esett, fél éves a lányuk. Azt mondogatja, megbánta, hogy elhagyott, szeretné megint megpróbálni. A hétvégén túlságosan is belemelegedtünk a nosztalgiázásba és együtt töltöttük a szombat délutánt. Most nem tudom mit érzek. Nagyon örülnék, ha megint egy család lehetnénk, de bántanak is a történtek és az is, hogy megcsalta a barátnőjét velem.
2013. júl. 1. 12:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért nehéz, mert mi 17 évig voltunk együtt, 3 közös gyermekünk is született. A barátnője pont egy mélypontunk alkalmával került a színre és gondolom üdítően más volt mint én. A gyerekeknek is nagyon hiányzik és hiába találkoznak minden nap, mégis keveslik az együtt töltött időt.
2013. júl. 1. 13:04
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen férfi az, aki egy mélypont miatt megfutamodik, hátrahagyja a feleségét, meg a 3 gyerekét, aztán felelőtlenül csinál még egy gyereket egy másik nőnek???Aztán ott is probléma lesz, és visszafutna a feleséghez? Ezek után Te még vissza akarod fogadni?! Kérlek nyisd ki a szemed végre, igazából is!
2013. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány évesek a gyerekek, de ha Apu megint lelép, az vajon milyen lesz nekik?
2013. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Pff, ez így már elég komoly... Egy félrelépést még talán meg lehet bocsájtani, de egy másik családot... Azért az a másik nő is szép, hogy gyerekkel vigasztalt egy háromgyerekes apát... Akkor se fogadnám vissza. A gyerekeivel maradjon meg a kapcsolata, nekik szükségük van az apjukra, de neked szerintem nimcs.

Vagy most őszintén, te boldog lennél, és tudnál bízni egy olyan emberben, aki bánatában elment, és csinált egy másik nőnek gyereket? Ha igen, akkor is ott a másik nő, a másik gyerek... Őket hova teszed?

2013. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ugy komoly...
2013. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnállak ezért az egész ügyért.

Először téged hagyott ott, aztán a másik nőt. Aztán ha összejöttök ismét, lesz egy nehezebb periódus, és már csomagol ismét?

A legjobb megoldás az lenne, hogy le kell zárni a múltat. Keress egy megbízhatóbb, korrektebb embert. De mivel azt mondod, hogy szereted, ezért az észérvekre úgysem fogsz hallgatni...

2013. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a legjobb megoldás?

Ha végre elfelejtenéd, és keresnél egy másik pasit.

Pff, egy ilyen embert szeretni, azok után amit tett? Ne haragudj, hogy ezt írom, de kész őrültség.

2013. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exed csak ki akar bujni az apai családfői kötelezetségei alol és vissza menekült hozád mert az hogy én mást szeretek tök jó kifogás de pillanatokon belül téged is elhagy mert csak egy eszköz voltál.
2013. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!