Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen fura hogy gyereket...

20 évesen fura hogy gyereket akarok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok februárban töltöm be a 21.-et. Barátom 25 éves. A densoba dolgozik,setupos. Elég jól keres. A havi 180-at mindig megkapja. Emellett kap havi 8000 kajajegyet meg 10000 ft-ot a szép kártyára. Én érettségire jártam,utána meg banki szakügyintézős okj képzést végeztem. Munkahelyem még csak diákmunkakénkt volt csak.

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Védekezünk de én már nagyon szeretnék egy babát. Szerintetek korai lenne??



2013. júl. 3. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Igen,nagyon korai.


Menj el dolgozni,költözzetek össze,éljetek együtt legalább 1-2 éve,dolgozz annyit,hogy gyedet tudj kapni,és akkr jöhet a baba.

2013. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem a 20 éved a gond, hanem az, hogy még csak 2 hónapja vagytok együtt.
2013. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Jajj ne, már megint egy ilyen...


Idefigyelj kislányom, ha gyereket vállaltok TELJESEN MINDEGY hogy a fiúd mennyit keres, erre nem szabad apellálni! Értelmes nő magának szül, számítva arra, hogy ha bekövetkezik a legroszabb is képes legyen a gyereket egyedül felnevelni.


- mi van, ha a barátodat elbocsátják/megsérül/elhagy?! Utóbbi esetben kapnád a 40.000-es gyerektartást, aztán csókolom, az államtól a gyest meg a cst-t. Abból hogy tartod majd el a gyereket?!


- munka nélkül nem szülünk! Abba a fél évbe, amit le kell dolgoznod a baba előtt hogy gyedet kaphass, nem döglesz bele!


- lakhatásotok van?!


- mennyi ideje vagytok együtt, hogy már gyereket szeretnél tőle? Együtt éltek?

2013. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Áhháhháhááááá a 2 hónapos együttlétet nem is láttam...


Kamukérdés, remélem.

2013. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha a barátod tudná,hogy 2 hónap után már gyereket akarsz tőle,lehet hogy nem sokáig maradna veled. Ha cigányok vagytok akkor nem szóltam,mert akkor már legalább 2 kellene,hogy legyen.
2013. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy milesz bázeg csak dógozni ne kőjön mennem!!!!!!!!!!
2013. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
tanácsokat vártam nem pedig kioktatást. Nem döglök bele a munkába kedves válaszoló. Csak érdekelt hogy korai lenne e. Ennyi.
2013. júl. 3. 11:27
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, egy nőnek mindig annyi gyereket kell vállalnia, amennyit egyedül is el tud látni, fel tud nevelni. Lehet, hogy a párod 2 hónap után is nagyon szeret, s ő is szeretne már gyereket, de ha ne adj isten, történne vele valami, akkor életképtelen lennél egy kisgyerekkel. A gyed se egy nagy pénz, de azért kb. 3-szor annyi, mint a gyes, családi pótlékkal együtt meg már egy kisebb fizetés, rengeteg segítség. Mindenképp dolgozz, mert ha a baba után vissza akarsz menni a munkaerőpiacra, tapasztalat nélkül nagyon nehéz lesz. Nézegesd a bankok honlapját, általában mindegyik oda írja ki az állásokat.
2013. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló nem vagyunk cigányok! S láttatok valahol olyat h nem akarok menni dolgozni? Mert sztem ilyen kérdés nem volt.
2013. júl. 3. 11:29
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként az, hogy vágysz egy gyerekre, nem furcsa, de a születendő gyereked érdekeit is szem előtt kell tartanod. Fiatal vagy még, bőven ráérsz még 3-4 év múlva szülni, addig meg elég sokat tehettek félre, ha te is el tudsz helyezkedni s szakmádban.
2013. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!