Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen fura hogy gyereket...

20 évesen fura hogy gyereket akarok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok februárban töltöm be a 21.-et. Barátom 25 éves. A densoba dolgozik,setupos. Elég jól keres. A havi 180-at mindig megkapja. Emellett kap havi 8000 kajajegyet meg 10000 ft-ot a szép kártyára. Én érettségire jártam,utána meg banki szakügyintézős okj képzést végeztem. Munkahelyem még csak diákmunkakénkt volt csak.

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Védekezünk de én már nagyon szeretnék egy babát. Szerintetek korai lenne??



2013. júl. 3. 11:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

a semmire ne szülj.

érett gondolkodás, anyagi biztonság, és stabil lakhatási feltételek mellett érdemes csak gyereket vállalni.

a gyerek utáni vágy baromi kevés ahhoz, h eltartsd, ellásd minden szükségessel.


25 környékén bőven ráérsz szülni, addig pedig dolgozz, építs karriert, mert az élet nem áll meg ott, h van egy gyereked, aztán mikor oviba megy, akkor nem tudsz hova visszamenni melózni.

na meg nem árt némi élettapasztalatot sem gyűjteni, a gyerekneveléshez is jól jön majd.

2013. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!