Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen fura hogy gyereket...

20 évesen fura hogy gyereket akarok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok februárban töltöm be a 21.-et. Barátom 25 éves. A densoba dolgozik,setupos. Elég jól keres. A havi 180-at mindig megkapja. Emellett kap havi 8000 kajajegyet meg 10000 ft-ot a szép kártyára. Én érettségire jártam,utána meg banki szakügyintézős okj képzést végeztem. Munkahelyem még csak diákmunkakénkt volt csak.

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Védekezünk de én már nagyon szeretnék egy babát. Szerintetek korai lenne??



2013. júl. 3. 11:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
A barátoddal kellene megbeszélned. Minden ellenkezö vélemény ellenére nem fura, hanem normális ebben a korban. Csak mostanában gondolják ugy a nök, hogy majd 40 évesen szeretnének szülni, miután egy sereg génjük már nem teljes értékü. Neked van igazad, ha a párod is igy gondolja.
2013. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik értelmes választ írtak nekem. S megfogadom a tanácsokat! Elmegyek dolgozni. Folyton nézegetem a bankok oldalát. A suli alapból beadta több helyre de semmi válasz még. Viszont a densoba van felvétel. Ha kell elmegyek oda is dolgozni..
2013. júl. 3. 11:33
 13/21 anonim ***** válasza:
Két hónap járás után ne szülj gyereket egy fiúnak se. Az túl rövid idő.Nem azzal van a baj hogy túl fiatal vagy, bár egy baba hatalmas felelősség és nem hirtelen fellángolásból kell úgy dönteni hogy válallunk egyet. De két hónapos kapcsolatra nem lehet alapozni pláne ha ilyen komoly dologról van szó. Várj még pár évet, hidd el nem veszítesz semmit.
2013. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Csak okulásképpen itt egy olyan kérdező, aki jó ötletnek tartotta, hogy munkahely és anyagi biztonság nélkül gyereket szül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__45..

2013. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14-es, beleolvasta, hát ennyire ostoba kérdezővel még nem nagyon találkoztam ezen az oldalon. Szegény gyerekek...

Te viszont kérdező, ennél normálisabbnak tűnsz, úgyhogy fogadd meg a jó tanácsokat, sajnos könnyű pofára esni a mai világban. Nekem most nincs munkám, úgyhogy hiába a tényleg stabil párkapcsolatom, meg a vőlegényem elég jó keresete, nem lesz még gyerekünk egy darabig, mert nem akarom, hogy esetleg miattam szenvedjen(ek) majd. Előbb munkát kell találnom.

Te ráadásul csak 20 éves vagy, bőven van még időd :)

2013. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem furcsa és nem is korai, ha te ezt szeretnéd. Kezdetnek munkát keress, hogy legyen 1-2 éved amit ledolgozol, több pénzt fogsz majd kapni, meg addig képezheted is tovább magad, meg lehet találni a megfelelő albérletet, lakást stb. Sok szerencsét.
2013. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves 14-es, belinkelted azt a témát, elolvastam, most meg felidegesedtem, mekkora idióták vannak :S
2013. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én sem tértem még magamhoz ettől a történettől.
2013. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt szerintem a 2 hónappal van csak baj. Én 21 vagyok, már bármelyik pillanatban érkezhet a babánk. Mi bevállaltuk. Igaz, hogy egyetemre járok még, és szeretnék még egy darabig. A férjem viszont 30 éves, jól keres, közösen döntöttünk így, mindketten szerettük volna. És 3 év, illetve házasság után történt. Lakhatásunk, támogatásunk is van.

Tehát a 2 hónapos együttlét után korai.

2013. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2013. júl. 3. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!