Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik fél dohányzik, az...

Ha az egyik fél dohányzik, az mennyire okoz gondod a kapcsolatban/házasságban?

Figyelt kérdés

Nálatok nem szokott ebből vita lenni?

Én sajnos cigizek, és páromat zavarja is, sajna nagyon sok vitánk van ebből.

Mindig megpróálok leszokni, de pár nap, vagy hétnél tovább nem sikerül.

Most azt csinálom, hogy mikor találkozások előtt 2 nappal már nem gyújtok rá. Vagy aznap már nem cigizek.

Kamionozik, úgyhogy sokat van távol.

Ha mondjuk hazajön péntek délután, és én szerdán elszívok még egy cigit, de csütörtökön már nem, és pénteken se, akkor mennyire fogja érezni?


Nagyon nehéz leszokni, nekem nagyon nehezen megy, de már nem akarok ebből vitát..

Ez így jó megoldás lehet?


2013. júl. 3. 19:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%

Ó látom itt csak az a jó, aki a kérdezővel egyetért, aki toleráns, dögöljön meg az életben, itt meg lepontozzák. Hát akkor csak fanyalogjatok, én azt gondoltam, azért kérdeztek, hogy meghallgassátok a másik oldalt is.

Dobd ki a p*csába a párod és kapaszkodj olyanra, aki nem bagózik, azt' meg van oldva a nyavalyád. Kérdező, te meg bagózz titokban, azt úgy kell, ez a kapcsolat alapja, nem az őszinteség. Vagy keress bagós társat, ennyi.

2013. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Párom sokáig dohányzott, de ebből nem lettek viták. Még esküvő előtt megbeszéltük, hogy ha jön a baba leszokik. Így is történt.
2013. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A párom dohányzik, keveset, én egyáltalán nem. Ez a kevés nem zavar, a lakásban és a kocsiban sem gyújtana rá soha. Így ismertem meg, elfogadtam ilyennek. Láncdohányossal viszont nem tudnék együtt lenni.


Bár én sosem dohányoztam, de szerintem leszokni csak egyik napról a másikra lehet, fokozatosan nem. Nagypapám 40 év dohányzás után szokott le így. Hajrá!

2013. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondja az orvos a dohányos betegének a kórházban.

Van egy rossz és egy jó hírem.

???


A rossz hír, hogy holnap az kialakult érszűkület miatt levágjuk a lábait.


A jó hír, hogy találtam vevőt a papucsára.

2013. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!