Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mit csiináljak,...

Most ilyenkor mit csiináljak, tehetek vmit?

Figyelt kérdés

a napszülőkkel élek, 17 vagyok, van egy barátom 24 éves, 4és fél hónapja. most végeztem volna el a 10. osztályt *gimi* de nem sikerült 2 pótvizsga kéne *matek, kémia*

de én eldöntöttem hogy nem megyek pótvizsgára, mert a matek tanárral a viszonyom a béke s*gge alatt van és ő megmondta hogy elintézi hogy évet ismételjek.igy mennék inkább szakra 2-3 évesre. fizetős szóba se jöhet, de mást nem találunk a környéken *heves város* igy mamám azt mondta hogy egy forintot se kapok soha többet. és ő ezt igy is gondolta mert azóta se kaptam, leadtam az ékszereimet is az összeset és amit kaptam érte abból vettem ruhát és el is raktam belőle amit nem fogok elkölteni mig 18 nem leszek ez ugymond egy albérletre gyűjtök ezzel. és azóta nem kaptam semmi pénzt hogy haverokkal elmenjek meginni egy kolát ami ott van h 200 ft hiába kértem még csak annyit se adott. egyfolytában azt hajtja hogy menjek el itthonról nyugodtan. nyugodt szivvel elhúzhatok a p*csába mert őt nem érdekli. megfordult már a fejembe hogy tényleg elmenjek, de nem tudok hova a barátom ő nem hiszem hogy befogadna.

próbáltam már megbeszélni mamámmékkal azt az egészet de semmi esélyem nem volt mert leordították a fejem és kizavartak. apámhoz vagyok bejelentve törvényesen de mamámék éshoztak minket onnan a körülmények miatt.

ilyenkor mégis mit csináljak mert szégyenlem a barátaim előtt hogy még 200 ft om sincs, munkát folyton keresek de a közelbe nincs és azt mondták itthon hogy a buszt fizessem ki egyedül.


17/L



2013. júl. 4. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ezt elég nehezen hiszem, ha a tanár azt látja, hogy igyekszel, akkor nem szokott belőle bukás lenni....
2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es. Nekem más a tapasztalatom. Történelem tanárom cseszett rá, h mennyit készültem vagy mennyit nem. Év végén meg is buktatott volna, ha egy nagy felelésre nem kértem volna meg, h jöjjön be! Nah így az 4-es lett. Tételeket kellett húzni az éves anyagból mindenkinek volt vizsga. Ennyit a szorgalomról...
2013. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mármint az osztályfőnököm jöjjön be és legyen ott mikor felelek.
2013. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!