Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha kiderül...

Mit tennétek akkor, ha kiderülne, hogy a párotok "szerepet cserélt" az ikertestvérével 1-2 napra?

Figyelt kérdés
Mielőtt letámadnátok, hogy unatkozom, , leírom, hogy ez igen könnyen megtörténhet egypetéjű ikreknél. (nem esetekre célzok, lehetőségekre)
2009. okt. 16. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem történhet meg egypetéjü ikreknél se, aki ismeri öket, az nem keveri össze még véletlen se - tapasztalatból beszélek, több ilyen ikerpárt is ismerek. Az elöfordul, hogy aki kevésbé ismeri öket,az nem tzdja, hogy melyiknek mi a neve, de tudja, hogy ez nem az, aki az elöbb itt volt, vagy akivel tegnap találkoztam. Csak az idegenek keverik öket össze, de ott meg nem tudnak szerepet cserélni.
2009. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

hát nem tudom,biztos nem örülnék neki.mit csinált a párod és a testvére amiért cseréltek?

észre se vetted,hogy "szerepet cseréltek"?

2009. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
egy ismim mesélte, hogy fél éve van együtt a pasijával, de 1x k a testvérével ugratni kezdte, hogy "na jó volt Norbival a moziban?" az ismim csak nézett, mert ő úgy tudta Perivel volt, a barátjával....De a testvére pontosan elmesélte, hogy mit csináltak, milyen kaját rendeltek, hogy mit mondott stb.
2009. okt. 16. 20:33
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Az én barátomnak volt ikertesója, egypetéjű, nagyon hasonlítottak, de soha nem tévesztettem volna őket össze az biztos!!!
2009. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
vagyis nem volt, hanem van is
2009. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek néhány egypetéjű ikret, csak az keveri őket össze, aki nem ismeri őket. 1 nap után már meg tudod különböztetni őket.
2009. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Danielle Steal: Tükörkép . Erről szól, nagyszerű regény, egyik kedvencem.
2009. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet összekeverni őket,ha ismered.Amit meg a barátnődnek mondott a párja: természetesen tudta,hogy mit csináltak együtt.Csak átrázta a barátnődet.
2009. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Neked tényleg sok felesleges időd van.
2009. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem tetszik a kérdés! :)

Húúú, hát nem is tudom, meglepődnék. Akkor fel tudnám fogni viccesen, ha nem történne semmi intim, csak mondjuk mozi, fagyi vagy ilyesmi. De ha mondjuk sex is lett volna csak észrevettem volna, hogy valami nem ok és akkor tuti nem mosolyogtam volna rajta.

2009. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!