Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha kiderül...

Mit tennétek akkor, ha kiderülne, hogy a párotok "szerepet cserélt" az ikertestvérével 1-2 napra?

Figyelt kérdés
Mielőtt letámadnátok, hogy unatkozom, , leírom, hogy ez igen könnyen megtörténhet egypetéjű ikreknél. (nem esetekre célzok, lehetőségekre)
2009. okt. 16. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is észre lehet venni az ilyet. Ismerek egypetéjű ikreket, de másképp beszélnek, nem tökéletes egyforma a hajuk sem, egyik előrébb fésüli mindig mint a másik:) Az egyik mindig mosolyog ha ránézek, a másik nem. Ilyen kis izékből is észre lehet venni.
2009. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
NEkem is van ikrem.....mi is próbálkoztunk hasonlókkal a pasikkal soha.De legtöbb esetben ott bukott a sztori hogy nem hallgattunk a másik nevére úgy ahogy valaki hallgat a sajátjára.És tényleg csak olyanokkal lehet megtenni akik nem ismernek minket eléggé.
2009. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Az én húgaim is ikrek, és szerintem egyáltalán nem hasonlítanak, csak mint testvérek, mégis anno az egyik gimis ballágásán a másiknak szólt több osztálytárs, hogy miért nem öltözött még át. Pedig négy évig egy osztályba jártak. Szóval össze lehet keverni az ikreket.

A kérdésre válaszolva: én nagyon berágnék, ha sikerülne így átverni. De szerintem nem sikerülne.

2009. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha szeretsz valakit, akkor nem kockáztatod hogy az ikertesód csináljon vele akármit, és tudod, hogy nem venné észre a párod..
2009. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!