Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit tegyek...

Mit csináljak? Mit tegyek ebben a helyzetben? Segítség!

Figyelt kérdés

Anyám megbolondult és rendszeresen rendőröket hív a lakásra. Azt hazudja nekik, hogy megverem. Sosem találnak semmit, de már 4x kaptam 30 napos távoltartási végzést miatta.


Múlt héten lefolyt egy tárgyalás is, melyen minden ezközzel védekeztem és szavahihető tanút is hoztam mégis helyt adtak a távoltartási végzésnek. Ha a bíróság szerint anyám nem elmebeteg, esélyem sincs bebizonyítani?


Nincs hova mennem.... teljesen jóhiszemű lakáshasználó vagyok, hidegzuhanyként ért az eset, ráadásul meggyőződésem, hogy a lakásmaffia műve, ők úszítják "beteg" édesanyámat ellenem.


Jelenleg úgy írok, hogy még nincs hova mennem, ma dől el, hogy mehetek-e egy bizonyos albérletbe.


2013. júl. 7. 09:12
 1/2 A kérdező kommentje:
anyám elmondta a bíróságon, hogy rendszeresen jár pszichiáterhez, össze vissza beszélt, mégsem nekem hittek.
2013. júl. 7. 09:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Pròbâlj meg beszélni az orvosàval,vagy ha mást nem hìvasd be mint tanút.
2013. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!