Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha anyagi okok miatt nem...

Gáz ha anyagi okok miatt nem megyek el a legjobb barátnőm leánybúcsújára?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy hosszú hétvégét akarnak!Én nem tudom abban az időpontban hova rakni a gyereket és nem tudok 15 000 Ft rászánni! Én ezt elmondtam mindenkinek, de senki nem vette figyelembe! Nekem lelkiismeret furdalásom van, mert tényleg a legjobb barátnőmről van szó, de szerintem kevesebb pénzből is ki lehetett volna hozni!Most én ezért rossz barátnő vagyok szerintetek???
2013. júl. 9. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Tudod ha ezért megszólnak avagy kibeszélnek nem barátok..

Én is voltam hasonló helyzetben, de én felhívtam a barátom és megmondtam: figyelj nincs most pénzem anélkül meg nem tudok menni....de megbeszéltük és ott voltam..

2013. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ebben a formában nem gáz. Számomra ez már a túlzás kategória. Ha neki így jó, akkor csinálja, de benne van a pakliban, hogy nem tud mindenki több napot és ennyi pénzt rászánni. Ettől még nem leszel rossz barátnő.
2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Én azéert megpróbálnám összehozni mindenképp. Nekem is anyagi okokból nem jött el egy barátnőm az esküvőmre(mondtam neki, hogy ne hozzon semmit, csak jöjjön, de maga az út sokba került volna neki, külföldön van) és nagyon rosszul esett. Szerintem ne hagydd ki a dolgot, mert megbánod. Esetleg te menj el csak az első estére, így ott is voltál, de a többiek is megérthetik, hogy nem tudod hosszabb időre egyedül hagyni a gyereket. Egy este nem tud rá vigyázni senki? Apuka, nagyszülők, barátnő, szomszéd?
2013. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van szerintem se ezen múlik a barátság, legalábbis részemről! Én elmondtam a barátnőmnek hogy mi a helyzet, de nem ő szervezi és a többiek úgy gondolják hogy a leendő ara semmit se áll, hanem mindent mi fizetünk!Nekem erre nincs pénzem, az ara mondta h kifizeti nekem a szállást csak menjek, de az hogy néz ki mindent fizetnek neki ő meg fizeti az enyémet???én azt a pénzt inkább a családomra költeném!én azt mondtam max 10 000 de ez a vége és még azt is kértem rakják egy héttel korábbra mert akkor van hova rakni a gyereket....
2013. júl. 9. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Az tényleg nem lenne megoldható, hogy csak 1 estére/délutánra ugorj el hozzájuk?


Az én lánybúcsúmra a 8 "barátnőmből"egyetlen egy jött el... így vele és a barátjával "lánybúcsúztam" nagyon-nagyon rosszul esett. Én elhiszem, hogy nem fér bele a hosszú hétvége, meg a gyerekkel is gond van, ezért ajánlom egy kis időre menj csak, így a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad :)

2013. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az esküvőn mi mindenképp ott leszünk és amit odaszánunk oda is adjuk!és mindenben segítek neki!

De azt nem gondoltam hogy ennyibe lesz a buli! a másik nem itt lesz a közelünkbe hanem távolabb és onnan egyedül hazajönni se olcsó mulatság! A gyereket akkor nem tudom hova rakni mert a párom legénybúcsún (hosszú hétvégés csak olcsóbb, így ő valószínű hogy el tud menni) lesz anyukám dolgozik másra meg nem tudom hagyni a gyereket, de egy héttel korábban megtudom oldani de azt senkit nem érdekel! :(

2013. júl. 9. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ugh, durva, hogy 8-ból 1 ment el... remélem azóta megválogatod a barátaid. Kérdező: rendes a barátnőd, hogy felajánlja a fizetést, azért próbáld meg még egyszer megbeszélni a többiekkel, hogy hozzák előrébb.
2013. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járok én is,szerencsére a barátnőm teljesen megértő volt,egyáltalán nem csinált belőle problémát.A többieket én annyira nem ismerem,ezért nem is velük beszéltem meg,hanem közvetlenül az érintettel.
2013. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én már beszéltem az érintettel is többször és a többiekkel is!de túl sok értelme nem volt! :(

Semmin nem változtattak, se az időponton se a helyszínen!

Nem én vagyok az egyetlen aki nem megy el!

De nekem is rosszul esik, mert szerettem volna ott lenni....

5 éve volt az én lánybúcsúm és ÉN úgy csináltam mind anyagilag mind másban hogy mindenkinek jó legyen és ne hozzak senkit kellemetlen helyzetbe!


Azt én is gáznak tartom hogy 8-ból 1 ember ment el! :(

2013. júl. 10. 15:18
 10/11 anonim ***** válasza:

a 8ból 1es vagyok... ugye 8ból 1 volt ott, 1 kéthetente járt csak haza munka miatt, így őnála megértettem a dolgot. Egyik akkor szakított a pasijával (aki a vőli tanúja volt),a másiknak akkor volt a FÉL ÉVES fordulója a palijával... na, őrá nagyon mérges voltam, az esküvőn is "alakított", azóta nem is beszélek vele... egyikük messze lakott, neki már én mondtam, hogy nem lesz buli, ne utazzon feleslegesen...

voltak kifogások... :(

2013. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!