Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akart megmérgezni...

Miért akart megmérgezni anyukám barátja?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a mandulára. Ezt anyukám barátja is tudja. Eddig sem volt túl felhőtlen a kapcsolatunk, de anyu sírva könyörgött, hogy legyek vele rendesebb. Anyu szeretné, ha a férfi ideköltözne hozzánk, de ahhoz az kell, hogy megkedveljük egymást. A férfi próbált nyitni, sütött nekem süteményt. Anyunak elmondta, aki felhívta a figyelmét arra, hogy allergiás vagyok a mandulára. Mikor a süti elkészült, rákérdeztem, nincs-e benne semmi féle mandula-származék. A férfi azt mondta, semmi nincs benne, mert tudja, hogy nem ehetek. Jóízűen megettem a süteményt, majd egy idő múlva alig kaptam levegőt, bedagadt a torkom, mentőt kellett hívni hozzám. (Ez volt csütörtök este). Anyu persze hisz neki, hogy véletlenül rakott bele darált mogyoró helyett darált mandulát.

Nem értem, miért csinálta ezt? Rosszabbul is elsülhetett volna. És akkor anyut örökre elveszíti. Ezek után azt mondtam, ha hozzánk akar költözni, én inkább hajléktalan leszek. 17L



És azt hozzátenném, ha egyszer-egyszer itt aludt, elkezdett parancsolgatni, hogy este 8kor (nyáron) lefekvés, a barátaim nem lehetnek itt 4 óra után és hogy a hörcsögömtől szabaduljak meg, mert "büdös".


2009. okt. 18. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
5%

nah akkor ezt probáld meg leirni értelmesebben


mi az hogy a férfi

nem a párodrol beszélsz?

amugyis,17évesen odaköltöztetni egy pasit a szüleidhez,jol vagy te?

2009. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
29%

Én elég rosszhiszemű szoktam lenni esetenként, de ezt már én sem veszem be...:)

Véletlen lehetett!

2009. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
88%
Az anyukája barátja nem az övé!!!Ollvasd figyelmesebben...
2009. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
90%
15:29 sztem baj van a szöveg értéseddel.. ulj le eggyes
2009. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
91%
kedves előző válaszoló, olvass figyelmesen, mielőtt leoltod a kérdezőt. az anyja barátjáról beszélt.
2009. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
32%

Nem lehet,hogy tényleg véletlen volt?

Sőt,lehet úgy vette valahol(nehéz elhinni,hogy egy pasi sütit süt)és nem volt túl körültekintő.

Azonkívül,ha odaköltözik akkor ketten fognak felügyelni rád,ő is felelős lesz érted,tehát simán állíthat fel szabályokat,pláne ha úgy látja,anyukád túl szabadjára engedett(esetleg anyu kérte,hogy kicsit fogjon meg?)

Mindenesetre beszélni érdemes lenne hármasban.

Lehet,hogy tényleg túl sokat vannak ott a barátnők,talán megegyezni heti két napba,de akkor nyolcig(vacsora után elmosogattok,nem hagytok kupit magatok után)

Esetleg az a hörcsög tényleg büdös?Elvileg minden nap ki kellene takarítani.

Iskolaidőben tényleg illene 8-9 között lefeküdnöd,különben másnapi órákon nem tudsz figyelni),viszont ha hétköznapokon betartod,szünetekben biztos lehet kérni engedményt.

Ha meg nagyon nem megy az együttélés egy év múlva önállósíthatod magadat!

2009. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
74%

Első: itt a csaj nevelőfaterjáról van szó, ő sütötte neki a sütit, a lány anyukájának a palija...

szerintem csak nem annyira elvetemült az ispe, hogy szándékosna megpróbált volna megmérgezni... mindenesetre azért anyád helyében alaposan kiosztottam volna, ennyi a minimum. nem tudok sajnos érdemit mondani, anyud szereti ezt a pasit, lila köd ül a feje körül, nem fogja kidobni, mert te nem akarsz vele együtt élni. el kell őt valahogy viselned, amig 18 nem leszel. akkor majd elmehetsz melózni és különköltözhetsz. addig is tartózkodj minél kevesebbet a közelében, zárkózz be a szobádba (ha nem vagy otthon, zárd a szobádat).

2009. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim válasza:
80%
első válaszoló: tanulj meg olvasni. ANYUKÁJÁNAK a barátjáról van szó
2009. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
82%

első válaszoló, szerintem te nem értelmezted jól a kérdést. itt az anyukája barátjáról van szó!


Nem tudom mit lehet tenni ebben a helyzetben. én anyukád helyében nem erőltetném még ezt az összeköltözést, főleg hogy megtörtént ez az eset. ülj le anyukáddal és beszéljétek meg, mást nem nagyon tudsz csinálni.

2009. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
25%

biztos a sütiben volt aza mandula,nem te ettél önszorgalomból hozzá?

Hiszen utálod,ő meg kedveskedni akart,valamit gyorsan ki kellett találni.

Egyébként a mandula meg a mogyoró annyira más íző,hogyhogy nem ismerted fel?

Az,hogy anyukádat zsarolod,nagyon csúnya dolog.

2009. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!