Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem talál egy ilyen...

Miért nem talál egy ilyen férfi egy rendes, jó asszonyt? Regisztráljak társkeresőre apukám nevében, hogy végre találjon egy igazi kapcsolatot? (többi lent)

Figyelt kérdés

50 éves az apukám, pár hónaposan elhagyott az anyám, egyedül nevelt fel. Szakmunkás végzettsége van, mindig volt neki munkahelye, de hétvégente is eljárt dolgozni korábban, egészen 18 éves koromig, hogy mindent meg tudjon adni, amire szükségem van. Egyedülálló szülőként olyan körülményeket teremtett nekem, hogy tudok egyetemen tanulni és talán lesz is jó munkám.

Sajnos nagyot csalódott, először ugye az anyámban, később csak egy kapcsolata volt, de ott is csak ki akarták használni, élősködött rajta a nő. Látom rajta hogy szomorkás, magába forduló, pedig egyébként jó, intelligens humora van és tud jókat nevetni.

És ami a hab a tortán: nem dohányzik, nem iszik, rendesen dolgozik, engem sosem bántott, szorgalmas, minden női munkát is elvégez.

Ha ezeket leírnám társkeresőre, hogy apukámnak keresek egy asszonyt, szerintetek lenne eredménye? Már teljesen kivagyok, annyira bánt, hogy apa egyedül kel, egyedül fekszik, nincs mellette egy társ már évek óta. És nincsenek is nagy elvárásai, csak legyen rendes, jószívű az asszony, egy szó mint száz, egy normális nő.

Fog még találni valakit? A társkeresőhöz mit szóltok?

Már nekem is rányomja a hangulatomra a bélyegét apa boldogtalansága, nem tudom élvezni a nyarat sem, annyira bánt hogy nem látom boldognak.



2013. júl. 10. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Apad felnevelt, megadott neked mindent... Ne rontsd el az eletet :)

Tul jo ember ahhoz hogy megnosuljon, a hazassag akkora bun, hogy meg az egyhaz is megtagadja a feloldozast! :)

2015. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én éppen anyukámnak keresek egy ilyen férfit... ;)
2016. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Remélem össze jött.
2018. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!