Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy az...

Csak engem idegesít, hogy az ex mindig terítéken van?

Figyelt kérdés

Oké, ő a gyerek anyja, fontos hogy a gyerek miatt normális viszonyban legyenek a párommal...

De szerintem túlzás, hogy minden nap beszélnek (nem a gyerekről, mert arról elfelejt mesélni hogy pl gond volt vele az oviban, beteg volt vagy elesett és belilult a lába stb).

Az ex kb heti 2x "elszólja" magát hogy minden apró dolog fontosabb neki mint a gyerek. Párom persze ideges, velem veszekszik (mert épp én vagyok ott).


Párom szokott írni az exnek, heti 2x, amikor apár hétvége van, azon a héten 3x.... Ő a gyerekről szeretne beszélni, aztán mégse arról megy a téma...

Ha összeveszünk a párommal, az ex tud róla. Mikor pár napig fasírt volt (csak szüleim meg 1-2 közeli barát tudott róla) az ex írt nekem, hogy beszéljen e a párommal az érdekemben, hogy kibéküljünk...


Kedvelem az exet, le a kalappal előtte. Nem is rá vagyok mérges, inkább a páromra, hisz ő hozza szóba mindig... (majdnem 4 éve szakítottak).


2013. júl. 13. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én idegbajt kapnék tőle, meg attól, hogy a problémáinkat kibeszéli neki!
2013. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem korrekt,hogy a magánügyeiteket kibeszéli neki! Semmi köze nincs hozzá,hogy ti éppen rosszban vagytok. Én már csak emiatt is tuti ki lennék akadva. A párkapcsolati problémáinkat nehogymár az exével beszélje meg...
2013. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!