Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátom?...

Miért csinálja ezt a barátom? Főleg a szüleim előtt!

Figyelt kérdés

Többbször is tapizott már úgy, hogy a szüleim is ott voltak pedig kértem, hogy előttük ne csinálja mert nem jó ötlet. Tegnap elmentünk egy boltba ketten a szüleimmel, közben bikinit is akartam venni és mondtam neki, hogy szóljon már ha lát olyat ami nekem kell. Erre rámarkolt a bolt közepén (apám szeme láttára!) a mellemre és elindult. Olyan hirtelen csinálta, hogy meg se tudtam akadályozni. Megint mondtam, hogy ne csinálja ezt de csak annyit mondott, hogy együtt vagyunk és a szüleim ezt tudják, akkor miért ne csinálja. A barátaink előtt is csinál néha ilyeneket. Mit tegyek, hogy befejezze? :S

20/L


2013. júl. 13. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Vágd pofán.
2013. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Markolj vissza....



viccet félretéve nem tudom azon kívül, hogy szólsz neki...


Bár azért felhoznám példának, hogy "igen tudják, hogy együtt vagyunk, azt is, hogy szexelünk, mégsem tesszük ezt az asztalon a családi ebédkor.."



max ilyen hasonlatokkal tudod ráébreszteni...



(Az én párom szerencsére csak akkor csinálja, ha nagyon sokat iszik (ritka)

ki tudok térni ilyenkor, vagy hamar hazamegyünk, ahol már teheti, viszont ilyenkor az a baj, hogy van, hogy fájdalmat is okoz, úgy megszorít, akkor nem esik rosszul, de amikor 3 ujja nyoma ott a combomon másnak, az rosszul érint Jah ő persze ilyenkor azt hiszi, hogy senki nem látja mit csinál:D)

2013. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Rúgd tökön! Komolyan, nem vicces, amit csinál. Előtte figyelmeztetsd, hogy legközelebbi alkalommal, ha ilyet csinál, kap egy finom lökést az alfelére. Ha nem hagyja abba, tényleg tedd meg. Ez intim dolog, nem másokra tartozik, főleg nem a szüleidre. Ej-ej...
2013. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem amúgy baj van vele,vagy az agyával,vagy valami nincs rendbe neki.Ne haragudj,de szerintem neked egy olyan barát kéne,aki tiszteletben tart téged és nem égetni akar.
2013. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Perverz és tiszteletlen. Apád jól felpofozhatná.
2013. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez elég gáz. Nem tisztel, ennyi. Gusztustalan.
2013. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ezen kívül megvagyunk. Apukám szerencsére elég türelmes de már félek, hogy mikor fogja egy mozdulattal tarkón lőni.
2013. júl. 13. 16:48
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt ilyen barátom. Néhányszor a kezére csaptam (mint egy kisgyereknek) és egy idő után értett a dologból....
2013. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 niggamaci válasza:
92%

nemsokmit tudsz tenni nem vagy a babuja akit kedvere fogdoshat barhol barki elott

ha eddig a szep szo nem segitett akkor legkozelebb sem fog

vagy kiteszed az utjat a sracnak vagy arcon vagod ilyenkor ( nem viccelek tenyleg vagj az arcara)

2013. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki,hogy nem szereted a magánéletedet mások előtt élni,és ezt legyen szíves megérteni.Ha ebből nem ért,akkor egy igazi bunkó.
2013. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!